Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Terrace Grill Mánes

Terasy nad řekou Vltavou s panoramatickými výhledy přímo vybízí k posezení a zastavení se v rušném centru Prahy. Rozlehlá terasa s kapacitou 240 míst má překrásný výhled na okolí Masarykova nábřeží, návštěvníci z ní mohou pozorovat proudící Vltavu, novodobou architekturu Tančícího domu, dále pak Petřín, Žofín, Pražský hrad a v neposlední řadě i Národní divadlo.


Terrace Grill nabízí jídla inspirovaná středomořskou kuchyní, atraktivní bar pod širým nebem s širokou nabídkou nápojů. Vyzkoušejte jedny z nejkvalitnějších steaků z Angus býků či středomořskou kuchyni s grilovanými rybami, kuřecím masem z farmářského chovu nebo oblíbený krevetový špíz na vysoce výkonném grilu Josper. Ručí za čerstvost a kvalitu surovin, které v kombinaci s kuchařským uměním našeho týmu, přesvědčí i Vás, že jídlo může být i jiné, než jak je většinou znáte. 


Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno