Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Terasa

Restaurace Terasa je založená na tradiční argentinské kuchyni, která je založená na kvalitním hovězím mase Gauchos beef s jemnou kyselinkou, kterou získává vyzráním a tím též nabývá na kvalitě a jemnosti. Též zde ochutnáte pravou nefalšovanou domácí pastu, kterou si ručně vyrábí v té nejvyšší kvalitě z vybrané mouky Manitoba a semolina.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemná restaurace, doporučuji zajít hlavně v létě, jedna z těch lepších v Neratovicích. Na jídlo jsme si sice docela počkali, přestože byla restaurace poloprázdná, ale chuťově výborné! Personál ochotný, doporučujeme :)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsem si vybral na Restu již při plánování výletu ... a dobře jsem udělal - tak nějak si představuji ideální výletní restauraci. Krom útulného lokálu pěkná veranda, krytá i nekrytá terasa, výhled na Labe i železniční most ... a nabídka, jednoduchá, ale velmi sofistikovaná, žádné pročítání nekonečných kombinací, příloh, omáček ..., 2 polévky, 4 kompletní denní jídla, 2 prémiová a dezert - i tak těžký výběr. Zvolil jsem v šalvěji marinované karé s dijonskou omáčkou doprovozené fazolkami (bez zbytečných brambor či hranolek), ale i další jídla by stála za ochutnání, škoda, že jsem neměl společnost. Určitě bych se ale do této restaurace rád někdy vypravil na večerní speciality s posezením s výhledem na řeku ... . Bez Restu bych tuto restauraci asi úplně přehlédl a přišel bych o skvělý kulinářský zážitek.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO