Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 21x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Tenis klub

Přehled hodnocení
87% celkově
86% personál
79% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 8x
4 9x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Tuto restauraci musím ohodnotit velmi kladně příjemný personál, rychlá obsluha, hezke prostředí. Jídlo bylo velmi chutné a vyvážené. Byli jsme příjemně překvapeni.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V Tenis klubu jsme zašli na Burgery. Skvěle udělané... výborné domácí hranolky. Obsluha milá a všímává. Škoda jen, že jde o kuřáckou restauraci. Doufám, že se to brzo změní. :-) Pivo - nefiltrovaný Gambrinus bylo také vynikající.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jako všichni.. jsme si dali burgery, byly fajn. No já bych na nich kromě fajn velké a příjemně vypadající porce ocenil "více chuti", tzn dovnitř asi nějakou omajdu, maso nakořenit, více ogrilnout, nějaká slaninka nebo cibulka.. Nevím co by na to řekl Pohlreich, ale prostě aby to mělo trochu víc grády. Bylo to dobré, velmi dobré, ale po stránce chuti slabé. Personál fajn, příjemný, ochotný. Prostředí klidné, útulné. Líbí se mi menu (nápojový/jídelní lístek), taková ta barevná karta, podobně jako třeba v britských hospodách. Příjemně se mi to čte, a mám na to fajn vzpomínky.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Obsluha byla velice milá a vstřícná. Jídlo bylo za chviličku. Dali jsme si hamburgery a ani jsme je nemohli sníst :D
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Rezervace byla bez problémů a včas. Doporučuji ponechat v nabídce. Jídlo bylo dobré. Přítel sice burgerům moc neholduje kvůli jejich bezvýrazné chuti, ale hranolky mu chutnaly. Doporučuji burgery okořenit nebo alespoň přidat výraznější pálivý dresing. Obsluha byla velmi příjemná a rovněž prostředí opravdu pěkné. Celkové hodnocení : doporučujeme.
Tenis klub Tenis klub
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tenis klub má moderní prostředí, mohlo by být útulnější, ale nelze mu nic vytknout. Většinou se dá zaparkovat hned poblíž. Personál byl rozhodně milý, bez výhrad, aktivně vybral nejvhodnější stůl. Lze platit kartou. Jídlo bylo velmi dobré, ač ne přímo gurmánské, prostě vysoký standard a slušná porce (burgery). Určitě se zase zastavíme a doporučujeme i ostatním. Rezervace přes Restu byla rychlá pohodlná a v pořádku zpracována :-)
Tenis klub Tenis klub Tenis klub
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Prostředí je pohodové, uvnitř i na venkovní terase je spousta místa k sezení. Takhle v létě nás potěšil slušný výběr alko i nealko nápojů. K tomu ochotná a rychlá obsluha a skvělé jídlo, takže mimo dny, kdy je kvůli sportovním přenosům natřískáno, je to na večerní posezení dobrá volba.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO