Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 16x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Tenis klub

Přehled hodnocení
83% celkově
81% personál
78% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 7x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Obsluha byla velice milá a vstřícná. Jídlo bylo za chviličku. Dali jsme si hamburgery a ani jsme je nemohli sníst :D
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Rezervace byla bez problémů a včas. Doporučuji ponechat v nabídce. Jídlo bylo dobré. Přítel sice burgerům moc neholduje kvůli jejich bezvýrazné chuti, ale hranolky mu chutnaly. Doporučuji burgery okořenit nebo alespoň přidat výraznější pálivý dresing. Obsluha byla velmi příjemná a rovněž prostředí opravdu pěkné. Celkové hodnocení : doporučujeme.
Tenis klub Tenis klub
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tenis klub má moderní prostředí, mohlo by být útulnější, ale nelze mu nic vytknout. Většinou se dá zaparkovat hned poblíž. Personál byl rozhodně milý, bez výhrad, aktivně vybral nejvhodnější stůl. Lze platit kartou. Jídlo bylo velmi dobré, ač ne přímo gurmánské, prostě vysoký standard a slušná porce (burgery). Určitě se zase zastavíme a doporučujeme i ostatním. Rezervace přes Restu byla rychlá pohodlná a v pořádku zpracována :-)
Tenis klub Tenis klub Tenis klub
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Prostředí je pohodové, uvnitř i na venkovní terase je spousta místa k sezení. Takhle v létě nás potěšil slušný výběr alko i nealko nápojů. K tomu ochotná a rychlá obsluha a skvělé jídlo, takže mimo dny, kdy je kvůli sportovním přenosům natřískáno, je to na večerní posezení dobrá volba.
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborný gurmánský zážitek. Na jídlo jsme čekali pouze chvilku.( dva poctivé burgery s domácími hranolkami) Prostředí bylo čisté, možnost zahrádky. Ocenili jsme i pivo měsíce. Každý měsíc tu mají jiné pivo v nabídce v rámci soutěže o nejlepšího sládka. Restauraci určitě doporučujeme.
Tenis klub
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Bezvadní restaurace v centru města s příjemným pohledem i ze zahrádky restaurace. Sportovní restauračka k fajn posezení po cyklovýletech i procházkách městem.Doporučuji návštívit.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Velmi příjemné prostředí, až překvapující. Milá a ochotná obsluha restaurace. Kvatita křidélek lepší než očekaváno, všem vřele doporučuji využít i další případné slevové nabídky a jistě i návštěvu kdykoliv.
Tenis klub
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva byla velmi příjemná a povedená. Hlavní pozitiva byla rychlá obsluha, chutné jídlo a cenová dostupnost. Návštěvu mohu jenom doporučit a sám se sem jistě někdy vrátím.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO