Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 14x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Tenis klub

Tenis klub je tradiční a stylová restaurace s celkovou kapacitou pro 200 osob. Nabízí také posezení na velké zahrádce nebo možnost pronajmutí salonku pro různé akce až pro 70 osob.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Rezervace byla bez problémů a včas. Doporučuji ponechat v nabídce. Jídlo bylo dobré. Přítel sice burgerům moc neholduje kvůli jejich bezvýrazné chuti, ale hranolky mu chutnaly. Doporučuji burgery okořenit nebo alespoň přidat výraznější pálivý dresing. Obsluha byla velmi příjemná a rovněž prostředí opravdu pěkné. Celkové hodnocení : doporučujeme.
Tenis klub Tenis klub
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tenis klub má moderní prostředí, mohlo by být útulnější, ale nelze mu nic vytknout. Většinou se dá zaparkovat hned poblíž. Personál byl rozhodně milý, bez výhrad, aktivně vybral nejvhodnější stůl. Lze platit kartou. Jídlo bylo velmi dobré, ač ne přímo gurmánské, prostě vysoký standard a slušná porce (burgery). Určitě se zase zastavíme a doporučujeme i ostatním. Rezervace přes Restu byla rychlá pohodlná a v pořádku zpracována :-)
Tenis klub Tenis klub Tenis klub
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Prostředí je pohodové, uvnitř i na venkovní terase je spousta místa k sezení. Takhle v létě nás potěšil slušný výběr alko i nealko nápojů. K tomu ochotná a rychlá obsluha a skvělé jídlo, takže mimo dny, kdy je kvůli sportovním přenosům natřískáno, je to na večerní posezení dobrá volba.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO