Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 27x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Tenis klub

Tenis klub je tradiční a stylová restaurace s celkovou kapacitou pro 200 osob. Nabízí také posezení na velké zahrádce nebo možnost pronajmutí salonku pro různé akce až pro 70 osob.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme zde úplně poprvé a velká spokojenost. Jídlo super, housky domácí, maso trochu suché, ale dobře ochucené, pesto vynikající a dip k hranolkám neměl chybu. Obsluha super milá, i přes plnou hospodu bez zaváhání a s úsměvem. Přijdeme zas. Díky.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající a dobrý nápad zajít si na dobrý tataráčerk. Masíčko vynikající a po mírné úpravě moc sdobrá mňamka. Ještě to mít možnost spláchnout Pernšejnem, tak by to nemělo chybu. Ovšem hodnotím bezvadě a všem tutu restauraci i nabídku doporučuji.naprostá spokojenost, jaky vždy, doporučuji nabídky ponechat.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Byli jsme na tataráku. Chuťově dobrý, vysli vstříc i s topinkami na sucho
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO