Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Tempo Allegro

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Lokalita je skvelá, priamo v centre v rozkošnej uličke, v lete sú francúzske okná otvorené a to je skoro ako sedieť na terase. Pár stolov je zároveň vo vnútrobloku, a celkovo má celý podnik taký stredomorský ráz, čo sa mi veľmi páči. Jedlo je vynikajúce, taktiež variácie syrov a salámov, ale úplne najviac odporúčam vyskúšať prosecco- a určite sa budete vracať opakovane ako ja a na návštevu sa moc tešiť :)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Podruhé v tomto podniku se stejným výsledkem - super víno, super jídlo super majitel. Velká spokojenost. Určitě doporučuji :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Na Aperol Spritz jsme zašly s kolegyní po práci do této malebné restaurace, chválíme nejen obsluhu, interiér, ale i exteriér, který vypadá moc hezky. K nápoji jsme vyzkoušely výborné variace sýrů. Rády doporučujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto skvělé místo kam pozvat svou drahou nejen na skleničku, ale na vynikající večeři!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO