Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Tempo Allegro

Tempo Allegro je vinárna, kavárna a bistro s nádechem Itálie v romantické ulici Karolíny Světlé vzdálené pouhých 250 metrů od Karlova mostu. Přijďte ochutnat výbornou kávu, domácí limonády, quiche, čerstvé těstoviny, zapečené bagety a dezerty. Rozlévají přes 12 druhů pečlivě vybraných českých i zahraničních vín, které skvěle doplňují italské sýry, salámy a antipasti. V jídelním lístku najdete vína z pěti kontinentů. V létě se můžete ochladit ve stínu zahrádky ve dvoře a v zimě vás zahřeje světlo svíček v útulném prostředí vinárny. Tempo Allegro je ideálním místem pro vaše pracovní setkání, komorní narozeninové oslavy či romantické schůzky. Hlavním cílem je vaše spokojenost a pohoda.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Podruhé v tomto podniku se stejným výsledkem - super víno, super jídlo super majitel. Velká spokojenost. Určitě doporučuji :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Na Aperol Spritz jsme zašly s kolegyní po práci do této malebné restaurace, chválíme nejen obsluhu, interiér, ale i exteriér, který vypadá moc hezky. K nápoji jsme vyzkoušely výborné variace sýrů. Rády doporučujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto skvělé místo kam pozvat svou drahou nejen na skleničku, ale na vynikající večeři!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO