Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Pod lesem

    Jíloviště, Pražská 31, 25202
  • Kaskáda

    Vrané nad Vltavou, U Elektrárny 624, 25246

Taverna Thessaloniki

Taverna s duší řecké Soluně. Rodinný podnik, kde vaří z produktů dovážených přímo z Řecka. Příjemné prostředí, milá atmosféra.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace jsme dorazili s přáteli při cestě z výletu. Obsluha byla mírně řečeno odtažitá, zřejmě kvůli našim outdoorovým oděvům. Jídlo bylo ale moc dobré. Ochutnali jsme musaku a slávky.
Celkově  
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace je mimo centrum,takze bylo snadné zaparkovat. Prostor je však velmi malý,stolecky jsou kousek od sebe, a tak slyšíte koncerzaci vedle sedících :-(. Personál byl poněkud odmereny a vše dlouho trvalo na to,ze neměli ani zdaleka plno. Jídlo to ale cele zachránilo. Kuchyně je opravdu autenticka,velmi chutná. Ochutnana mousaka,která se nedala skoro dojist,jak velka porce to byla. Takze co do jídla doporučuji!
Taverna Thessaloniki Taverna Thessaloniki
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Po cestě z výletu jsme se s přáteli zastavili v této restauraci. Objednali jsme si sýr chaloumi a lilkový salát a k tomu všemu chleba pita. Vše bylo vynikající. Prostředí působí opravdu jako by jste byli v Řecku.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO