Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotografie
Na mapě

Informace Taverna Lotos

Základem kuchyně jsou ryby, mořští živočichové, čerstvá zelenina, olivy, česnek, cibule, olivový olej, bylinkové koření a dobré víno.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Prostředí restaurace příjemné. Obsluha milá. Restaurace je laděna do řeckého stylu, kuchyně je ovšem středomořská a italská. Manželka si dala pizzu, ta byla velice chutná. Na výběr větší výběr ryb. Žralok v thajském koření, byl silně překořeněný, ale brambory k němu byly naopak výborné.

 • Uživatelská fotka z Taverna Lotos
 • Uživatelská fotka z Taverna Lotos
 • Uživatelská fotka z Taverna Lotos
Medy
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno