Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Taste of India Restaurant

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Je pravda, že prostředí restaurace není nijak líbivé a na jídlo si chvilku počkáte, ale opravdu stojí za každou minutu čekání. Prostě výborné. A připravte se na to, že pálivé je opravdu pálivé.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Zajímavá zkušenost s indickou kuchyní. Rozhodně bych doporučil česnekové a máslové placky naan nebo roti. Obsluha nám všech ochotně vysvětlila. Dezerty byly příliš sladké ale po pálivém přišly vhod. Prostředí by bylo vhodné opravit a zútulnit.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Dobré předkrmy, velmi ochotná anglicky mluvící obsluha, velmi nám chutnaly tradičně podáváné kuřecí maso v různě korenenych omáčkách, doporučujeme jako dezert indickou zmrzlinu a vylepšit interiér
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Indicka restaurace . Personál ochotny jídlo velmi dobre autenticke očekával bych malinko ostřejší a kořenějsi ale chutna. Prostředí spíše jednodušší ale čiste.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Nenápadný podnik, střídmě zařízený a příjemně klidný (seděli jsme v zadní části). Byli jsme zde po 14 hodině, kdy ještě platila akce "all you can eat" (platí do 15 hodin), kterou jsme využili. Výběr jídel byl z několika úprav kuřecího masa, dvou vegetariánských jídel (výborné kořeněné brambory se zelenými fazolkami), jako přílohy rýže nebo nan, dále byla v nabídce houbová polévka, sladký dezert (něco s mangem), placky z čočkové mouky (výborné!) a zeleninový salát. Jídlo z tohoto výběru nám všech chutnalo, příště si dáme už rovnou z menu, které je opravdu bohaté a nebude snadné si vybrat. Personál komunikuje více anglicky než česky, ochotný a pozorný.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jidlo nam velmi chutnalo, obsluha byla prijemna a pozorna, urcite zopakujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo mi chutnalo výtečně. Krevet mohlo být více, ale i tak to byl výborný kari zážitek. Obsluha byla maximálně ochotná jen nerozumí česky. Angličtina nebyl problém. Doporučuji.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO