Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Taste of India Restaurant

Přehled hodnocení
84% celkově
91% personál
69% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 5x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Zajímavá zkušenost s indickou kuchyní. Rozhodně bych doporučil česnekové a máslové placky naan nebo roti. Obsluha nám všech ochotně vysvětlila. Dezerty byly příliš sladké ale po pálivém přišly vhod. Prostředí by bylo vhodné opravit a zútulnit.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Dobré předkrmy, velmi ochotná anglicky mluvící obsluha, velmi nám chutnaly tradičně podáváné kuřecí maso v různě korenenych omáčkách, doporučujeme jako dezert indickou zmrzlinu a vylepšit interiér
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Indicka restaurace . Personál ochotny jídlo velmi dobre autenticke očekával bych malinko ostřejší a kořenějsi ale chutna. Prostředí spíše jednodušší ale čiste.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Nenápadný podnik, střídmě zařízený a příjemně klidný (seděli jsme v zadní části). Byli jsme zde po 14 hodině, kdy ještě platila akce "all you can eat" (platí do 15 hodin), kterou jsme využili. Výběr jídel byl z několika úprav kuřecího masa, dvou vegetariánských jídel (výborné kořeněné brambory se zelenými fazolkami), jako přílohy rýže nebo nan, dále byla v nabídce houbová polévka, sladký dezert (něco s mangem), placky z čočkové mouky (výborné!) a zeleninový salát. Jídlo z tohoto výběru nám všech chutnalo, příště si dáme už rovnou z menu, které je opravdu bohaté a nebude snadné si vybrat. Personál komunikuje více anglicky než česky, ochotný a pozorný.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jidlo nam velmi chutnalo, obsluha byla prijemna a pozorna, urcite zopakujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo mi chutnalo výtečně. Krevet mohlo být více, ale i tak to byl výborný kari zážitek. Obsluha byla maximálně ochotná jen nerozumí česky. Angličtina nebyl problém. Doporučuji.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO