Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Taste of India Restaurant

V jídelníčku restaurace naleznete bohatou nabídku tradičních indických pokrmů a jejich variací s různými druhy masa a příloh, zároveň tu naleznete nabídku vegetariánských a veganských pokrmů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Nenápadný podnik, střídmě zařízený a příjemně klidný (seděli jsme v zadní části). Byli jsme zde po 14 hodině, kdy ještě platila akce "all you can eat" (platí do 15 hodin), kterou jsme využili. Výběr jídel byl z několika úprav kuřecího masa, dvou vegetariánských jídel (výborné kořeněné brambory se zelenými fazolkami), jako přílohy rýže nebo nan, dále byla v nabídce houbová polévka, sladký dezert (něco s mangem), placky z čočkové mouky (výborné!) a zeleninový salát. Jídlo z tohoto výběru nám všech chutnalo, příště si dáme už rovnou z menu, které je opravdu bohaté a nebude snadné si vybrat. Personál komunikuje více anglicky než česky, ochotný a pozorný.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO