Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 184x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Tapas bar Miró

Přehled hodnocení
88% celkově
89% personál
90% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 97x
4 70x
3 13x
2 3x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Oslavovali jsme narozeniny, na začátku všechno bylo super, nám prezentovali vina, které jsme obědnali, jako to musí byt, pak přinesli jídlo a pak .... Pak k nám nikdo nedocházel, v restaurace bylo asi 4 číselníků ale jsem seděl s rukou na horu asi 5 minut abych dopbědnal tapas. Když nám přinesli Paellu, na panevě byli obrovský které za 2 minut začali hořet, protože jsme nevidili že z jiné straný je svíčka.... nikdo nepřišel nám pomoct, uhasili jsme to sami, všichni to viděli ale nikdo pak nedošel k nám uklízet stůl a zeptat, pokud všechno bylo v pořádku. Byli jsme s toho sklamaní. Nakonec jsme obědnali účet, nesli nám ho asi 10 minut a za ten čas ještě jiná číšnice ptala nás pokud chceme účet. Vypadá to tak že vůbec se číšníky nezajímá o hosty a servis vůbec není. Jídlo bylo super, Děkují kuchařů, ale zas tam nepůjdeme. Za takové ceny restaurace vůbec nerozumí jak se chovat..
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pravidelně se zde s přáteli scházíme na tapas. Za mne nejlepší tapas v praze. Velice příjemné malé prostředí, obsluha vždy milá a profesionální. Nikdy nebyl s ničím problém. určitě doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naozaj výborný zážitok od začiatku do konca. Veľmi pekne urobená reštaurácia, príjemná hudba, pozorný personál, ochotný vysvetliť jednotlivé tapas a ktorý sa naozaj snažil, aby nám nič nechýbalo. Jedlo bolo fantastické, najmä morské plody a takisto odporúčam studené tapas - šunky a syr. Víno takisto výborné. Určite budeme čoskoro späť.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 5
prostředí 3
jídlo 1
Velké zklamání. Zcela nevýrazná chuť produktů, grill připálený, naprosto bez jakékoliv jiskry a zajímavosti. Není důvod sem zavítat, drahé víno v degustačních sklenkách lze pít kdekoliv jinde.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO