Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 184x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Tapas bar Miró

Tapas je životní styl. Mnohdy jsou to chuťovky, které nahrazují oběd nebo večeři. Vybrat si lze ze studených, teplých, jednoduchých, rafinovaných, ale vždy čerstvých. Tapas tvoří nenucený rámec setkání, při nichž si člověk popovídá, něco popije a k tomu navíc něco s chutí sezobne. Výběr Tapas je nekonečný a vždy se pojí s dobrou společností přátel či známých.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Oslavovali jsme narozeniny, na začátku všechno bylo super, nám prezentovali vina, které jsme obědnali, jako to musí byt, pak přinesli jídlo a pak .... Pak k nám nikdo nedocházel, v restaurace bylo asi 4 číselníků ale jsem seděl s rukou na horu asi 5 minut abych dopbědnal tapas. Když nám přinesli Paellu, na panevě byli obrovský které za 2 minut začali hořet, protože jsme nevidili že z jiné straný je svíčka.... nikdo nepřišel nám pomoct, uhasili jsme to sami, všichni to viděli ale nikdo pak nedošel k nám uklízet stůl a zeptat, pokud všechno bylo v pořádku. Byli jsme s toho sklamaní. Nakonec jsme obědnali účet, nesli nám ho asi 10 minut a za ten čas ještě jiná číšnice ptala nás pokud chceme účet. Vypadá to tak že vůbec se číšníky nezajímá o hosty a servis vůbec není. Jídlo bylo super, Děkují kuchařů, ale zas tam nepůjdeme. Za takové ceny restaurace vůbec nerozumí jak se chovat..
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO