Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 44x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Tankovna Palmovka

Přehled hodnocení
75% celkově
74% personál
81% prostředí
75% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 15x
4 18x
3 6x
2 3x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná polední menu. Rychlá a příjemná obsluha. Pěkně prostředí a koncept restaurace s pivnici. Voda zdarma. Dobrá malinovka. Doporučuji navštívit. Venku í zahrádka ale ruší tramvaje
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Piva mají drahá, Staropramen za 42Kč a Stela artois za 55Kč! Jinak prostředí pěkné, obsluha sympatická a rychlá. Jen nás mrzí, že borůvkové knedlíky už neměli v 18.15.hod,jen jeden poslední, ale zato byl dobrý.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Velmi pekna restaurace nedaleko od metra, po otevreni s vybornou kuchyni s postupne klesajici tendenci. Jidlo bylo podprumerne, velice mastne, nedochucene. Dlouho jsme cekali.
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Drzá a neschopná obsluha degraduje tento podnik pod úroveň vesnické hospody 4. cenové kategorie. Tykání hostům, vulgarity a celková pomalost mě zcela odrazují o další návštěvy. Rozhodně nedoporučuji.
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Restaurant has not been informed about reservation
Celkově    
personál 3
prostředí 5
jídlo 1
Kolem Tankovny Palmovka chodíme téměř denně a hrozně se nám líbilo prostředí, tak jsme si řekli, že zavítáme na večeři a vyzkoušíme. Objednali jsme si Kuřecí prso ,, SUPREME'' a Gratinované brambory . Jídlo, které nám servírka donesla, vypadalo na pohled dobře....při rozkrojení kuřecího prsa, jsme ale byli velmi zklamaní. Maso bylo nedodělané - místy syrové a skoro se nedalo sníst. Gratinované brambory byli ze spodu připálené. Za cenu 189,- /porce, jsme očekávali trochu lepší jídlo a velmi nás to mrzí, že musíme dát takto špatné hodnocení. Jako kompenzaci jsme dostali kávu ale my přišli na jídlo. Čekala bych spíše nějakou finanční kompenzaci než kávičku. Jsme velmi zklamání.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Protoze sem chodime pravidelne, tak mne prekvapila poklesla uroven obsluhy. Ale je to asi hodne tezke, sehnat nekoho, kdo by pracoval a jeste ho to bavilo. Tak vam dame jeste sanci.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO