Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 10x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Tankovna Palmovka

Přehled hodnocení
84% celkově
80% personál
82% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 6x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V Tankovně vaří skvěle. O tom žádná.. zaujalo mne, že konečně mohou i vegetariáni kuřecí prsíčko, protože je to bezmasé jídlo :) a česká specialita je Vídeňský řízek s rakouským salátem. Zřejmě ještě Rakousko - Uhersko. :)
Restaurace Tankovna Palmovka Restaurace Tankovna Palmovka Restaurace Tankovna Palmovka
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvělé prostředí a hlavně vynikající jídlo. Tedy konkrétně hamburgery které jsme měli jsou šťavnaté a moc chutné. K tomu skvěle naservírované hranolky. Takové restaurace Palmovku celkově zvednou..
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velmi příjemná restaurace. Jídlo vynikající, personál velmi milý a opravdu profesionální. Celkově velmi milé příjemné posezení s přáteli před návštěvou divadla. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V Tankovně na Palmovce jsme byli maximálně spokojeni! Milá a rychlá obsluha, výborné jídlo i pití, příjemné prostředí. O týden dříve jsme byli na obědě v Tankovně v Karlíně, což byl naprostý propadák, takže jsem byla příjemně překvapená!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prima misto na business a pratelske setkani, personal super, obcas schazi vice usmevu, ale to slecny dopiluji. Skoda, ze cely prostor neni nekuracky a na zachody chodite pres kurackou cast.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace je nova a tak jsem ocekavala, ze i personal bude vstricny, to se vsak nestalo. Jidlo bylo dobre, ale nic zvlastniho. Pivo bylo dobre. Hodnotila bych jako prumerne s neochotnym personalem
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace se tváří, jako nová, proto je prostředí celkem pěkné, jen trochu horší akustika. Jídlo vynikající, ovšem lehce kazí dojem obsluha, která by mohla být vstřícnější, ale věřím, že se jednalo jen o ojedinělý případ.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Po návštěvě Tankovny Karlín jsem měla od této provozovny větší očekávání. Palmovka má výhodu v jedné věci, a to že mají nekuřáckou část. Jídlo i kvalita piva je zde horší. Obsluha je sice rychlá a všímavá, což rozhodně kvituji, ale bohužel nebyla vůbec příjemná.
Restaurace Tankovna Palmovka Restaurace Tankovna Palmovka Restaurace Tankovna Palmovka Restaurace Tankovna Palmovka
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Palmovka prostředím není asi turisticky zajímavé místo, ale pomalu a jistě se stává místem, kde i dobré restaurace mají smysl. V této restauraci rozhodně doporučuji burger i César salát..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné překvapení na Palmovce. Tato síť restaurací je poměrně nová, ale díky příjemnému prostředí a solidní kuchyni si zcela jistě své hosty najde. Na Palmovce musím ocenit i obsluhu.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO