Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 42x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Tankovna Palmovka

Přehled hodnocení
74% celkově
73% personál
79% prostředí
74% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 14x
4 18x
3 5x
2 3x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Velmi pekna restaurace nedaleko od metra, po otevreni s vybornou kuchyni s postupne klesajici tendenci. Jidlo bylo podprumerne, velice mastne, nedochucene. Dlouho jsme cekali.
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Drzá a neschopná obsluha degraduje tento podnik pod úroveň vesnické hospody 4. cenové kategorie. Tykání hostům, vulgarity a celková pomalost mě zcela odrazují o další návštěvy. Rozhodně nedoporučuji.
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Restaurant has not been informed about reservation
Celkově    
personál 3
prostředí 5
jídlo 1
Kolem Tankovny Palmovka chodíme téměř denně a hrozně se nám líbilo prostředí, tak jsme si řekli, že zavítáme na večeři a vyzkoušíme. Objednali jsme si Kuřecí prso ,, SUPREME'' a Gratinované brambory . Jídlo, které nám servírka donesla, vypadalo na pohled dobře....při rozkrojení kuřecího prsa, jsme ale byli velmi zklamaní. Maso bylo nedodělané - místy syrové a skoro se nedalo sníst. Gratinované brambory byli ze spodu připálené. Za cenu 189,- /porce, jsme očekávali trochu lepší jídlo a velmi nás to mrzí, že musíme dát takto špatné hodnocení. Jako kompenzaci jsme dostali kávu ale my přišli na jídlo. Čekala bych spíše nějakou finanční kompenzaci než kávičku. Jsme velmi zklamání.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Protoze sem chodime pravidelne, tak mne prekvapila poklesla uroven obsluhy. Ale je to asi hodne tezke, sehnat nekoho, kdo by pracoval a jeste ho to bavilo. Tak vam dame jeste sanci.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
O naší rezervaci personál nevěděl, prý jim Restu nevolalo, nicméně nám v prázdné restauraci místo našli. Personál byl celkově docela mimo a ve 3 nezvládali obsloužit poloprázdnou restauraci. 2 jídla ze 4 se nedala jíst. Do tohoto podniku už další návštěvu neplánuji.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO