Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 57x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Tankovna Karlín

Přehled hodnocení
74% celkově
71% personál
79% prostředí
75% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 13x
4 25x
3 14x
2 2x
1 3x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Dali jsme vam posledni sanci, ale uz to opakovat nebudeme. Pivo OK, jídlo nic moc, řízek za docela vysokou cenu byl opravdu průhledný, salát nic moc. No a obsluhu to moc nebavilo, jsem zvedavy, kde pracuji lidi, ktere to bavi.... Opravdu tezke najit nekoho prijemneho...
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Prijemne prostredi i personal. Objednavky doruceny vporadku a v relativne kratkem case. Objednavka vidensky rizek s bramorovym salatem, ktery bohuzel moc bram. salat nepripominal. Mozna mistni specialita. Jinak vse bez problemu.
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace je pěkná, personál milý, jídlo dobré. Je to ale neustále se opakující koncept Kozloven, Potrefených Hus a podobně...neurazí, ale rozhodně ani nenadchne (ceny jsou tak trochu nadsazené).
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Podnim Tankovna Karlín je v pohodě, snadno dopravně dostupný, pivo i víno super a obsluha ochotná. Ač jsem nekuřák, tak mají slušné odvětrání prostoru, lepší, nez než v mnoha nekuřáckých restauracích. Jidlo a pivo super.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V Tankovně jsem byla již několikrát s přáteli a vždy jsme si velice pochutnali. Vyzkoušela jsem z menu již spoustu věcí, tak můžu snad objektivně zhodnotit, že snad jen dip k cibulovým kroužkům není úplně to pravé. Jinak přesto, že je restaurace kuřácká, tamní vzduchotechnika funguje výborně a nejedná se tak o zakouřený prostor. Na závěr bych vypíchla, že jsem měla vždy štěstí na velice milou, ochotnou a usměvavou obsluhu, která vždy vyšla vstříc. Děkuji, ráda se vracím.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Takový střední průměr. Vadilo mi, že se v restauraci kouří. Jídlo průměrné, sýrová omáčka úplně sýrová nebyla. V kombinaci s kečupem se k žebírkám ani k bramborovým lupínkům nehodila.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO