Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 45x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Tankovna Karlín

Tankovna Karlín je moderní stylová restaurace založena pro pivní nadšence a ctitele poctivé české kuchyně a nejen je! I vinaři si přijdou na své. Přijďte se výborně najíst a pokecat u tankové jedenáctky a to i v podobě šnitu, hladinky nebo mlíka.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V Tankovně jsem byla již několikrát s přáteli a vždy jsme si velice pochutnali. Vyzkoušela jsem z menu již spoustu věcí, tak můžu snad objektivně zhodnotit, že snad jen dip k cibulovým kroužkům není úplně to pravé. Jinak přesto, že je restaurace kuřácká, tamní vzduchotechnika funguje výborně a nejedná se tak o zakouřený prostor. Na závěr bych vypíchla, že jsem měla vždy štěstí na velice milou, ochotnou a usměvavou obsluhu, která vždy vyšla vstříc. Děkuji, ráda se vracím.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Takový střední průměr. Vadilo mi, že se v restauraci kouří. Jídlo průměrné, sýrová omáčka úplně sýrová nebyla. V kombinaci s kečupem se k žebírkám ani k bramborovým lupínkům nehodila.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO