Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 43x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Tankovna Karlín

Tankovna Karlín je moderní stylová restaurace založena pro pivní nadšence a ctitele poctivé české kuchyně a nejen je! I vinaři si přijdou na své. Přijďte se výborně najíst a pokecat u tankové jedenáctky a to i v podobě šnitu, hladinky nebo mlíka.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Tankovna je poměrně dobrá hospoda v Karlíně, která se hodí na pracovní obědy i večerní posezení s kamarády (na večeři s partnerem jděte jinam). Obecně se ve všech ohledech (styl restaurace, jídlo, obsluha) vyrovná všem Potrefeným husám a některá zařízení podobného typu dokonce předčí. Nedosáhne však na Lokály od Ambiente. Jídlo je poměrně dobré (za necelý rok jsem ochutnal hodně jídel a až na pár drobných výjimek dávám 80 %, což není málo) U obsluhy záleží na koho narazíte, hodně se to střídá - zažil jsem nepříjemné a vcelku arogantní číšníky i milé a usměvavé servírky. Tady je určitě co zlepšovat. Prostředí je kuřácké ale odvětrávané, celkem příjemné, ničím neurazí. Pivo Staropramen je dobré a rozhodně lepší, než jinde kde Staropramen také čepují.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO