Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Tankárna

Nosnou hodnotou restaurace je populární tankové pivo značky Staropramen. Nabízí zde dva druhy tankového piva, dále hned několik druhů piva čepovaného – nefiltrovaná 12°, Granát, Stella Artois nebo oblíbený Hoegaarden. Všechny pokrmy jsou připravovány výhradně ze sezónních surovin od českých dodavatelů, jídelní lístek je pravidelně obměňován. Každý všední den si zde navíc mohou zákazníci pochutnat na speciálním denním menu. Prostory jsou vhodné pro pořádání soukromých či firemních akcí. Restaurace disponuje obrovskou kapacitou, usadit se tu může až 110 hostů. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tankárna je nová restaurace v Řepích. Jedna z posledních, kde mají i kuřáci své místo. Vše voní novotou a personál je příjemný. Příjemná změna od původní Sportovky. Doporučuji
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Moc hezky udělaná nová "hospoda". Jídlo bylo překvapivě dobré, až na nějaké výjimky. Velmi dobré domácí hranolky. Personál byl většinou snaživý, ale trochu pomatený. Každopádně, ale příjemná návštěva, určitě se vrátíme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO