Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 26x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Tandoor Hradec Králové

Přehled hodnocení
81% celkově
81% personál
75% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 18x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo bylo výborné. Obsluha byla také celkem milá, jen bylo čas od času nutno čekat déle - ani ne tak na přinesení jídla, jako spíše že obsluha málokdy chodila ke stolu a ptala se, jestli není něco potřeba (takže se celkem čekalo na doobjednání pití). Přitom restaurace byla skoro prázdná. Prostředí bylo celkem příjemné, ale byla i vevnitř dost zima (venku tedy celkem mrzlo).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tentokrát jsme čekali na jídlo poměrně dlouhou dobu, polévku nedonesla obsluha všem najednou, ale poslednímu z nás až v době, kdy ostatní už měli snědeno. Po změně personálu je to horší i s porozuměním při vzájemné komunikaci. Jídlo, které minule nebylo ostré, bylo tentokrát velmi ostré... Prostě zaznamenali jsme nějaké změny - spíše mírně k horšímu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kolem poledne doporučuji rezervovat místo, bývá plno. Rezervaci jsme měli :-), protože to víme. Dali jsme si naše oblíbené jehněčí maso. Bylo výborně připravené jako vždy. Změnil se obsluhující personál - také tento je velmi milý, úslužný a vstřícný - domluva je nyní trochu obtížnější, ale ne nemožná :-). Chce to čas :-).
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Typické prostředí indické restaurace, které mě sice moc nenadchlo nicméně velmi ochotná a milá obsluha,která i přes nedokonalou češtinu splnila každé naše přání a dobré jídlo, která vyniká svojí chutí a jedinečností ve všednosti každodenních jídel :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo chutné, porce velké. Dobrá kuřecí polévka se žampióny, kuřecí a skopové maso dobře připravené, ochucené, trochu ostřejší. Změna personálu. Nový personál se zatím ještě hůře dorozumívá s hosty.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné a klidné prostředí a výborné jídlo. Milý a vstřícný personál. Přes polední nával hostů, kteří chodí do restaurace na pravidelná menu, byla obsluha rychlá.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zavítali jsme opět po nějakém čase do naší oblíbené restaurace, protože jídla z restaurace Tandoor nám chutnají. Je sice pravdou, že si tu většinou dáváme podobný druh jídel - v podstatě vždy jehněčí, jen střídáme různé způsoby úpravy - ale to je právě ten důvod, proč sem pravidelně chodíme: jídlo je podle našich představ :-). Navíc milý, vstřícný a usměvavý personál: :-). Zase přijdeme! :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné a klidné prostředí, milý a vstřícný personál. Na jídlo nikdy nečekáme dlouho. Milé je, že většinou již odhadnou, co si kdo z nás dá :-). Objednáváme si totiž nejčastěji skopové maso, protože nám chutná, jen střídáme různé jeho úpravy.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Byli jsme na oběd, kdy zde mají bufet za 109,- Naprosto skvělé jídlo, milý personál, dostatek všeho potřebného, lahodné lassi navrch... nemůžu si stěžovat. Prostředí není nijak úchvatné, ale návštěva je vždycky opravdová :)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO