Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 32x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Tandoor Hradec Králové

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Styl asijského bistra. Pochybuji o hygieně. Chtelo by to vyprat ubrus. Z priboru se mi delalo zle. Obsluha celkem příjemná. Asi nejsem velkym milovnikem indickeho jidla. WC jsem radeji vynechal.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Doporučuji každému, kdo má rád indickou kuchyni, jídlo je výborné. Personál má sice trochu volnější tempo a zvlášť když se restaurace zaplní, budete chvíli čekat, ale nač spěchat ... Celkově spokojenost.
Restaurace Tandoor Hradec Králové
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Běžný sobotní oběd, vynikající a autentická kuchyně, jídla z tandoori pece, v přílohách krásně voňavá rýže a dokonalý Nan. Kuchař umí pracovat s chutí i vůní jídel a vše působí velmi komplexním dojmem. Vynikající omáčky, které každému soustu umí dodat jiný nádech. V blízkém i dalekém okolí není srovnatelný podnik a pokud máte rádi chutě Indie a nebo si chcete pochutnat na vege jídlech, tak správná volba..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili s přítelem a byli jsme nadšeni. Obsluha moc milá a jídlo jednoduše výborné! Doporučujeme kuřecí polévku a sojové maso v jemné omáčce s indickou rýží. Rádi se vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo bylo výborné. Obsluha byla také celkem milá, jen bylo čas od času nutno čekat déle - ani ne tak na přinesení jídla, jako spíše že obsluha málokdy chodila ke stolu a ptala se, jestli není něco potřeba (takže se celkem čekalo na doobjednání pití). Přitom restaurace byla skoro prázdná. Prostředí bylo celkem příjemné, ale byla i vevnitř dost zima (venku tedy celkem mrzlo).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tentokrát jsme čekali na jídlo poměrně dlouhou dobu, polévku nedonesla obsluha všem najednou, ale poslednímu z nás až v době, kdy ostatní už měli snědeno. Po změně personálu je to horší i s porozuměním při vzájemné komunikaci. Jídlo, které minule nebylo ostré, bylo tentokrát velmi ostré... Prostě zaznamenali jsme nějaké změny - spíše mírně k horšímu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kolem poledne doporučuji rezervovat místo, bývá plno. Rezervaci jsme měli :-), protože to víme. Dali jsme si naše oblíbené jehněčí maso. Bylo výborně připravené jako vždy. Změnil se obsluhující personál - také tento je velmi milý, úslužný a vstřícný - domluva je nyní trochu obtížnější, ale ne nemožná :-). Chce to čas :-).
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Typické prostředí indické restaurace, které mě sice moc nenadchlo nicméně velmi ochotná a milá obsluha,která i přes nedokonalou češtinu splnila každé naše přání a dobré jídlo, která vyniká svojí chutí a jedinečností ve všednosti každodenních jídel :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo chutné, porce velké. Dobrá kuřecí polévka se žampióny, kuřecí a skopové maso dobře připravené, ochucené, trochu ostřejší. Změna personálu. Nový personál se zatím ještě hůře dorozumívá s hosty.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO