Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 24x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Tandoor Hradec Králové

Místní kuchařští mistři pocházejí z Indie a Nepálu. Jejich specialitou je úprava jehněčího masa. Na výbornou však připraví maso vepřové, kuřecí či rybí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kolem poledne doporučuji rezervovat místo, bývá plno. Rezervaci jsme měli :-), protože to víme. Dali jsme si naše oblíbené jehněčí maso. Bylo výborně připravené jako vždy. Změnil se obsluhující personál - také tento je velmi milý, úslužný a vstřícný - domluva je nyní trochu obtížnější, ale ne nemožná :-). Chce to čas :-).
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Typické prostředí indické restaurace, které mě sice moc nenadchlo nicméně velmi ochotná a milá obsluha,která i přes nedokonalou češtinu splnila každé naše přání a dobré jídlo, která vyniká svojí chutí a jedinečností ve všednosti každodenních jídel :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo chutné, porce velké. Dobrá kuřecí polévka se žampióny, kuřecí a skopové maso dobře připravené, ochucené, trochu ostřejší. Změna personálu. Nový personál se zatím ještě hůře dorozumívá s hosty.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO