Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 26x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Tandoor Hradec Králové

Místní kuchařští mistři pocházejí z Indie a Nepálu. Jejich specialitou je úprava jehněčího masa. Na výbornou však připraví maso vepřové, kuřecí či rybí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo bylo výborné. Obsluha byla také celkem milá, jen bylo čas od času nutno čekat déle - ani ne tak na přinesení jídla, jako spíše že obsluha málokdy chodila ke stolu a ptala se, jestli není něco potřeba (takže se celkem čekalo na doobjednání pití). Přitom restaurace byla skoro prázdná. Prostředí bylo celkem příjemné, ale byla i vevnitř dost zima (venku tedy celkem mrzlo).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tentokrát jsme čekali na jídlo poměrně dlouhou dobu, polévku nedonesla obsluha všem najednou, ale poslednímu z nás až v době, kdy ostatní už měli snědeno. Po změně personálu je to horší i s porozuměním při vzájemné komunikaci. Jídlo, které minule nebylo ostré, bylo tentokrát velmi ostré... Prostě zaznamenali jsme nějaké změny - spíše mírně k horšímu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kolem poledne doporučuji rezervovat místo, bývá plno. Rezervaci jsme měli :-), protože to víme. Dali jsme si naše oblíbené jehněčí maso. Bylo výborně připravené jako vždy. Změnil se obsluhující personál - také tento je velmi milý, úslužný a vstřícný - domluva je nyní trochu obtížnější, ale ne nemožná :-). Chce to čas :-).
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO