Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 30x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Tandoor Hradec Králové

Místní kuchařští mistři pocházejí z Indie a Nepálu. Jejich specialitou je úprava jehněčího masa. Na výbornou však připraví maso vepřové, kuřecí či rybí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Doporučuji každému, kdo má rád indickou kuchyni, jídlo je výborné. Personál má sice trochu volnější tempo a zvlášť když se restaurace zaplní, budete chvíli čekat, ale nač spěchat ... Celkově spokojenost.
Restaurace Tandoor Hradec Králové
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Běžný sobotní oběd, vynikající a autentická kuchyně, jídla z tandoori pece, v přílohách krásně voňavá rýže a dokonalý Nan. Kuchař umí pracovat s chutí i vůní jídel a vše působí velmi komplexním dojmem. Vynikající omáčky, které každému soustu umí dodat jiný nádech. V blízkém i dalekém okolí není srovnatelný podnik a pokud máte rádi chutě Indie a nebo si chcete pochutnat na vege jídlech, tak správná volba..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili s přítelem a byli jsme nadšeni. Obsluha moc milá a jídlo jednoduše výborné! Doporučujeme kuřecí polévku a sojové maso v jemné omáčce s indickou rýží. Rádi se vrátíme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO