Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Take Your Time Cafe

Take Your Time Café – nová kavárna v centru Prahy s příjemnou hudbou a domácí atmosférou, kde si hosté mohou odpočinout, zajít si na šálek kávy a domácí pečivo nebo s přáteli na skleničku vína.

Pro hosty je zde k dispozici dětský koutek, koutek pro psy, knihovna, stolní společenské hry a Wi-Fi zdarma.

Lahodná káva, anglický čaj, slovenská, gruzinska, francouzská a španělská vína, BIO limonády, domácí pečivo, holandské sýry a samozřejmě české pivo, to vše vyráběné především na soukromých farmách a malých vinohradech.

Každý týden se zde pořádá velké množství akcí: lekce, výstavy, zájmová setkání, politické diskuze, poetické večery, degustace, výuka jazyků a herní večery. Kdo chce, zde může realizovat svůj nápad po dohodě s vedením kavárny a to zdarma.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná útulná kavárna mezi stanicemi metra Muzeum a I.P. Pavlova.Měly jsme zmrzlinové poháry s borůvkama a šlehačkou. Moc dobré. Rády si návštěvu zopakujeme. Doporučuji!!!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO