Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

1 fotka

Restaurace nabízí rozvoz jídla

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Hodnocení Restaurace Taj Mahal Ostrava

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení. Více informací

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

O víkendu jsem byla podruhé v této restauraci a byli jsme oba velmi spokojeni. Nejen my, ale i lidé u okolních stolů si jídlo pochvalovali a mlaskali blahem :) Jako předkrm jsme si dali Onion Bhaji - zapomeňte, že znáte cibulové kroužky! Tento předkrm je taková lahoda, že jsem si vzpomněla na vyfocení jídla, až z původních 6 placiček zbyly jen tři:) Hlavní chod jsme si dali Tandoori Mix - přinesli ho na ještě kouřící pánvičce, kde byly různobarevné kousky masa (ano i to zelené je maso). Druhé jídlo jsme si dali Vegetable kormu. K tomu jsme měli Jeera Rice a Butter naan. Vše bylo vynikající, porce velké a syté a obsluha příjemná a pohotová. Rozhodně tuto restauraci doporučuji a opět ráda navštívím.

 • Uživatelská fotka z Taj Mahal Ostrava
 • Uživatelská fotka z Taj Mahal Ostrava
 • Uživatelská fotka z Taj Mahal Ostrava
Springflower
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba