Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

1 fotka

Restaurace nabízí rozvoz jídla

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Hodnocení Restaurace Taj Mahal Ostrava

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

O víkendu jsem byla podruhé v této restauraci a byli jsme oba velmi spokojeni. Nejen my, ale i lidé u okolních stolů si jídlo pochvalovali a mlaskali blahem :) Jako předkrm jsme si dali Onion Bhaji - zapomeňte, že znáte cibulové kroužky! Tento předkrm je taková lahoda, že jsem si vzpomněla na vyfocení jídla, až z původních 6 placiček zbyly jen tři:) Hlavní chod jsme si dali Tandoori Mix - přinesli ho na ještě kouřící pánvičce, kde byly různobarevné kousky masa (ano i to zelené je maso). Druhé jídlo jsme si dali Vegetable kormu. K tomu jsme měli Jeera Rice a Butter naan. Vše bylo vynikající, porce velké a syté a obsluha příjemná a pohotová. Rozhodně tuto restauraci doporučuji a opět ráda navštívím.

 • Uživatelská fotka z Taj Mahal Ostrava
 • Uživatelská fotka z Taj Mahal Ostrava
 • Uživatelská fotka z Taj Mahal Ostrava
Springflower
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno