Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 31x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Taj Mahal Express

Tajmahal Express v Praze na Smíchově je originální rodinná indická restaurace s přátelskou atmosférou, která nabízí nevšední zážitek z typické indické kuchyně.


V restauraci si vyberete z jedinečné nabídky masových, grilovaných, vegetariánských ale i mořských jídel, které jste dosud v pražských restauracích nemohli ochutnat. Nemusíte se bát pálivého jídla, protože umí uvařit i evropský standard. 
Hlavním cílem je podávat pokrmy špičkové kvality připravené vždy z čerstvých a kvalitních surovin. Restaurace je jedinou restaurací v celé Praze s originální hliníkovou pecí Tandoor, která je dovezená přímo z Indie. Všechny pokrmy jsou připravovány pouze s přírodními bylinkami a kořením. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Dobre jídlo za odpovídající cenu. Pozor na popisky u jídla - velmi palive fakt pálilo. Skvělý a ochotný personál. Radi se vrátíme.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
jídlo vynikající, personál milý (ochotně přijde na zavolání a jinak neobtěžuje věčným ptaním - co si ještě dáte? Byli jsme s večeří spokojeni a velmi nám chutnalo. Jen prostředí trochu jednoduché ale čisté jak jsme očekávali. Kdo má chuť okusit chuť Indie - doporučuji VB
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO