Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

SYMBIOSA kavárna vinárna

V kavárně se nachází malá knihovna zaměřená převážně na poesii. U italské kávy Lavazza, kterou Vám připravíme na mnoho způsobů, si můžete v klidu přečíst i denní tisk, který vám rádi půjčíme. V suterénu najdete nekuřáckou vinárnu, kterou otevíráme v odpoledních hodinách (viz kontakt). Do té doby slouží prostory vinárny jako nekuřácká kavárna. Dovážíme pro vás ta nejkvalitnější vína převážně z Moravy a Čech (přímý kontakt s vinaři). Sudové víno u nás nenajdete, ale pokud si netroufáte na celou lahev, vybraná vína prodáváme i jako rozlévaná. Pravidelně pořádáme řízené degustace vedené zpravidla příslušným vinařem, dále vernisáže, literární programy nebo hudební vystoupení. Prostory vinárny si lze rovněž pronajmout na firemní, rodinné či společenské akce (35 míst). Věříme, že se u nás budete cítit dobře. V případě připomínek nebo dotazů neváhejte využít guestbook nebo nám napište mail na symbiosa@symbiosa.eu.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO