Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Sweet Secret of Raw

Přehled hodnocení
91% celkově
90% personál
86% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 4x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice příjemná atmosféra je znásobena příjemnou usměvavou obsluhou a úžasnými dortíky. Zvolili jsme degustační menu a rozhodně jsme neprohloupili. Můžeme jen doporučit!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Kavárna je příjemně a decentně zařízena. Doporučuji ochutnat výtečné dortíky. Cena je sice vyšší, ale je to dáno kvalitními surovinami, ze kterých se zákusky vyrábí. Na mě je dort celkem sytý, stačí mi i místo večeře. Dále doporučuji bullet proof coffee, které Vás postaví na nohy a moc dobrou domácí limonádu :) nezapomeňte si objednat vodu do karafy (ta je zdarma) :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásne, štýlové prostredie, výborne nápoje pre milovníkov alternatívnych kav a čajov (red espresso, matcha green tea), chutné a zdravé sladkosti. Akurát platba kartou chýba.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Do Secret of Raw jsme si zašli na popud přítelkyně, která má ráda "alternativnější" přístupy k jídlu a zdravější přístup ke sladkému. Prostředí bylo moc milé a příjemné, jedná se o menší podnik, doporučujeme rezervaci, bylo docela plno. S obsluhou nebyl žádný problém, jen že měla slečna na starost celou kavárničku, tak nemohla obcházet stoly tak často. K pití jsme si dali kokosovou vodu a horkou čokoládu s chilli. Z toho jsem moc nadšený nebyl, chilli mám rád, ale opět jsem si ověřil, že ne v čokoládě. Ale přítelkyni chutnala a říkala, že mi ta čokoláda spíše nechutná, protože se jedná o raw kakao a nebyla ani tak sladká. Z dortíků jsme byli oba nadšení, měli jsme čokoládový a kokosový. Jsou sice za vysokou cenu, ale chápu, že suroviny jsou drahé. Navíc jsou opravdu extrémně syté. Do kavárny se určitě někdy vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Co říci? Stálice a hlavně nejlepší volba, pokud chcete zažít absolutní slast z jakéhokoli dortu. Ano jakéhokoli, protože dorty ze SSOR předčí všechny dorty, jaké jsem kdy ochutnala, ať raw či ne. Jediné, co mohu vytknout je, že zde stále není jediný věšák na kabáty, což trochu redukuje počet míst v kavárně, zákazníci si musí dávat kabáty na místa vedle sebe, kam by si případně ještě někdo sednul. Pro mě cukrárna za odměnu!
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO