Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

0 fotografií

Restaurace Svijanský rytíř

Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace Svijanský rytíř

Zařazení Svijanského rytíře mezi lepší pivnice je výstižné. Čtyři suterénní lokály, klasická prkenná podlaha (aspoň v posledním lokále), masivní světle hnědé židle i stoly, ubrusy pivovaru Svijany částečně zakrývající stoly a nástěnná světla tlumeně osvětlující okrové stěny a strop skutečně spíše připomínají pivnici. Jedině relativně čistý vzduch pivnici nepřipomínal. Takže prostředí dopadlo velmi slušně.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba