Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Svijanská hospůdka U Lva

Restaurace nabízí příjemné posezení jen několik metrů od historického centra města. V letních měsících je možnost posedět na letní terase s výhledem do nedalekého libereckého parku. Restaurace má kapacitu až 100 osob. Točí zde pivo pivovaru Svijany a vlastní její certifikát kvality. V kuchyni připravují nejen speciality české kuchyně, ale i zahraniční. V nabídce jsou také sezónní jídla z čerstvých potravin. V případě přání zákazníka pokrmy na požádání rádi zabalí s sebou. V době obědů se v prostorách celé restaurace nekouří, takže můžou bez obav přijít na jídlo i rodiny s dětmi. V nabídce je nejen pivo, ale i kvalitní moravská a italská vína, ať již sudová nebo lahvová. Do restaurace mohou zákazníci přijít i se svými pejsky. Rádi obslouží i je.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Je to tu fajné posezení. Dá se i pokecat s hospodským, zdá se, že pivu fakt rozumí. 450 je dobrý pivo, doufám, že ještě pár let vydrží na trhu, i když na 500 si počkám.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO