Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Svijanská Bašta - restaurace U Milionu

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 5
Jidlo skvele a piti skvele. Ochutnali jsme dohromady asi osm jidel a vsechno vynikajici. Akorat obsluha nebyl uplne fajne. Slecnu, nebo pani tato prace evidentne nebavi.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velká letní zahrádka s obsluhou a výběr asi 8 jídel na polední menu. Večer rozhodne doporučuji ochutnat místní specialitu v podobě bramborákovych kroket. mají mimo dobrého piva i točenou kofolu
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
protože jsem milovníkem Svijanského piva a dobrého jídla, tak nemám co bych k této restauraci dodal. Úžasně dobré jídlo a pivo, skvělá obsluha a příjemné prostředí. Všem doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Normálně recenze nepíšu, ale o tomto případu se musím zmínit všem kdo se tuto hospodu chystají navštívit. Ne příliš ochotný personál, který se ani neusměje ani nevyjde vstříc při objednávce. Kamarád si objednal hovězí steak a zmínil že by jako přílohu rád dostal obyčejné topinky s česnekem (které normálně dávají jako přílohu k tataráku nebo je dělají jako ďábelské tousty s masovou směsí a se sýrem). Na to mu ne zrovna příjemná servírka odvětila - "že to není v jídeláku, takže to nejde" Kamarád na to řekl, že je přece divný, když mají topinky k jiným jídlům, proč je tedy nemůže dostat k objednanému masu za 250,- korun jako přílohu, když ty topinky běžně dělají. Poprosil jestli může mluvit s paní vedoucí... Paní vedoucí (a majitelka v jedné osobě) přišla a jako kolovrátek mu zopakovala to co už jsme jednou slyšeli od kolegyně. Každopádně kamarád kontroval, jestli by mu tedy nemohli přinést za tu stejnou cenu, jako mají ďábelské tousty s masovou směsí a sýrem - pouze ty 2 topinky ale bez masové směsi a sýru - podotýkám že cena 85,- korun za 2 topinky, které byl kamarád ochoten uhradit jako přílohu k jídlu za 250,- korun mi připadala velkorysá. O to jsme byli všichni u stolu překvapeni když mu paní vedoucí neomaleně sdělila že "Nešlo". Což už nám připadalo, že ta "dáma" asi zkouší co zákazník vydrží. Kamarád se přesto nenechal vytočit a zeptal se tedy jinak :) "A kdybyste mi přinesli tyb ďábelské toasty, že by ten sýr a ta masová směs byla zvlášť a ne přímo posypaná na těch toastech - to by šlo ? Odpověď paní vedoucí: "Šlo" a bez dalšího odešla. Na závěr večera jsme uradili útratu 4.000,- Kč SHRNUTÍ RECENZE: Pokud Vám nevadí koukat na otrávený neochotný personál a nebo si chcete nechat jinak "zpříjemnit" večer, pak hurá do této hospody :) Ale já si skočím raději tam, kde si Váží zákazníka a umí se k němu aspoň trochu slušně chovat.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO