Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Švejk Restaurant U Zimů

Jedná se o stylovou restaruraci, která je součástí a zárověn vzorovým zařízením franchesingového gastronomického konceptu Švejk restaurant. Jde o projekt klasické i zahradní restauarace, který aplikuje výhody multiplikované gastronomie do útulné stylové restaurace z dob "starého dobrého Rakouska - Uherska" a je prvním svého druhu ve střední a východní Evropě.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající obsluha, vynikající jídlo. Měli jsme jehněčí kolínko se šťouchanými brambory a jako polévku velikonoční boršť. Jedinou výtku mám k tomu, že na WC se jde přes kuřáckou část.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy vše na jedničku s hvězdičkou. Vstřícná a usmevavá obsluha, výborné řezané pivo a excelentní maxi burger !!! Tady se nejde zklamat. Jednoznačně doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Další podnik v Benešově, který stojí za návštěvu. Koncept staročeské restaurace. Všechno ochutnané jídlo zaujalo - losos, koleno, guláš. Pivo perfektní, včetně speciálu (Fabián 14). Obsluha všímavá a rychlá.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO