Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Švejk restaurant U Petra

Restaurace Švejk "U Petra" se nachází v lázeňském centru Teplic nedaleko Zámeckého parku v historické budově, která je více než 400 let stará. Tato restaurace je proslulá nejen svou typickou českou atmosférou ve stylu staročeské pivnice, ale i svým „Plzeňským“ pivem výtečné kvality a tradiční českou i mezinárodní kuchyní. Kromě standardního využití restaurace nabízí možnost soukromého salonku s kapacitou cca 40 míst pro svatby, firemní či narozeninové oslavy.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Dnes jsme navštívili restauraci u Švejka, oba jsme měli maso, chuť velmi dobra, maso propecene a stavnate, obsluha v pořádku. Prostředí velmi pěkné, seděli jsme na upravené terasce. Doporučujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tenhle Švejk bude patřit patrně k těm povedenějším. Ochotná obsluha se tváří, že má z hostů radost, usmívá se, ptá se, ale také poslouchá, a to přání i připomínky. Menu zde asi nikoho nepřekvapí a odpovídá typu restaurace. Objednaná jídla byla bez chyby. Sem se klidně vrátím.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO