Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 32x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Švejk restaurant U Pětatřicátníků

Navštivte Švejk restaurantu U Pětatřicátníků a vychutnejte si tradiční českou kuchyni, výborně ošetřené plzeňské pivo, a to vše ve vynikající atmosféře „ starého dobrého Rakouska – Uherska“. Všechna jídla v restaurantu připravují z čerstvých a kvalitních surovin, v maximální míře se snaží využívat nabídky od lokálních pěstitelů a chovatelů. Při přípravě pokrmů zde vychází z tradičních receptů, které pomocí moderních technologií a kreativity kuchařů „přenáší v čase“ do dnešní moderní podoby.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Švejk restaurant U Pětatřicátníků
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Zašli jsme si na denní menu, na které jsme se moc těšili. Jídlo nás bohužel nenadchlo. Maso bylo bez chuti, mdlé. Bohužel tato zkušenost zde není první. Naopak Švejk na Borech má jídla fantastická, takže napříště už jen tam.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do této restaurace velmi ráda chodím na obědy. Kdykoliv jsem si dala jakýkoliv oběd, vždycky bylo jídlo vynikající. V této restauraci jsou všichni číšníci příjemní a velmi ochotní. Chtěla bych poděkovat taky kuchařům, kteří v této restauraci vaří, protože umí ochutit všechna jídla velmi výborně.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO