Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Švejk Restaurant U Karla

Tradiční staročeská restaurace v centru Prahy. V nabídce kromě klasických českých jídel najdete také bezlepkové pokrmy.

Švejk Restaurant U Karla je stylový nekuřácký podnik v centru Prahy, v těsném sousedství známého pivovaru U Fleků. Svojí atmosférou Vás vrátí do dob rakousko-uherského mocnářství, na samý začátek 20. století. Výzdoba restaurace je propracovaná do nejmenších detailů, obrazy Josefa Lady ve švejkovském duchu, kostýmy personálu, ale i karetní salonek a vynikající staročeská kuchyně s originálními recepty a výborné točené plzeňské pivo, dokonale dokreslí ducha doby.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Naprosto bezkonkurenční podnik pro bezlepkáře. Mají bezlepkové menu, které je v podstatě shodné s tím lepkovým, můžete si dát úplně všechno, o čem jste od diagnózy jen snili... svíčkovou s knedlíkem, smažený řízek, palačinky... Je to chutné a je to bezpečné. Doporučuju! :)
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Mám tuto restauraci velmi ráda, protože cokoli si člověk vybere, mají v bezlepkové variantě, a to včetně piva. Výběr je obrovský, dezerty nevyjímaje. Jedná se více méně o českou kuchyni, takže to asi nebude na každodenní stravování, ale potěší, že člověk s celiakií nemusí zjišťovat, jestli se vůbec nají.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo dobré, pití dobré, obsluha příjemná, ale celkově je restaurace koncipovaná spíš jako podnik pro turisty a tomu odpovídají i ceny. Dobrou českou kuchyni tu dostanete, ale v Praze je spousta jiných českých restaurací, kde kromě dobrého jídla najdete i nějakou tu 'duši'.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO