Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 12x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Švejk Restaurant U Karla Nové Město

Tradiční staročeská restaurace v centru Prahy. V nabídce kromě klasických českých jídel najdete také bezlepkové pokrmy.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Naprosto bezkonkurenční podnik pro bezlepkáře. Mají bezlepkové menu, které je v podstatě shodné s tím lepkovým, můžete si dát úplně všechno, o čem jste od diagnózy jen snili... svíčkovou s knedlíkem, smažený řízek, palačinky... Je to chutné a je to bezpečné. Doporučuju! :)
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Mám tuto restauraci velmi ráda, protože cokoli si člověk vybere, mají v bezlepkové variantě, a to včetně piva. Výběr je obrovský, dezerty nevyjímaje. Jedná se více méně o českou kuchyni, takže to asi nebude na každodenní stravování, ale potěší, že člověk s celiakií nemusí zjišťovat, jestli se vůbec nají.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo dobré, pití dobré, obsluha příjemná, ale celkově je restaurace koncipovaná spíš jako podnik pro turisty a tomu odpovídají i ceny. Dobrou českou kuchyni tu dostanete, ale v Praze je spousta jiných českých restaurací, kde kromě dobrého jídla najdete i nějakou tu 'duši'.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO