Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 22x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Švejk Restaurant U Brázdů

V současnosti platí, že má-li být gastronomický projekt úspěšný, je nutné spojit ho především s originálním nápadem a atmosférou, díky nimž se odliší od konkurence. Atmosféra dnes hraje při výběru restaurace jednu z rozhodujících rolí. Tvůrci Švejk Restaurantu při tvorbě image restaurace vsadili na prověřené ikony české historie. Dokonale řemeslně zpracovaný interiér ve stylu staropražské secese, vitráže podle obrázků Josefa Lady a prémiový ležák Pilsner Urquell. To jsou ryzí české originály, kterými zaujme každý Švejk Restaurant. 
Švejk Restaurant je projekt, který představuje "to nejlepší" z Čech, kromě kuchyně a piva jsou to i další produkty českých firem, známých ve světě. Na vývoji a realizaci projektu aktivně spolupracují porcelánka Loučky, nábytkářská firma Ton, výrobce příborů Sandrik-Bendorf a světově proslulá firma v oblasti nápojového skla SAHM. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Dobra kuchyň. To je tak všechno .. už dávno to není co to bejvalo. Bohužel se vymlouvají,že rezervace nebyla ze strany Restu vytvořena. Tomu teda fakt nevěřím. Nikdy jsem s rezervačním systémem neměla problém. Restu zůstávám věrná, Brázdů už ne.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 1
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V této restauraci jsem nebyl prvně , pro její klidné prostředí , dobré pivo a jídlo se do ní rád vracím . Jediné co mě zde při poslední návštěvě překvapilo bylo zvýšení ceny piva o 6 Kč. Jinak naprostá spokojenost.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO