Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 6x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Švejk restaurant Praha Strašnice

Přijměte pozvání do Švejk restaurantu v Praze Strašnicích, kde vás uvítá prostředí klasické české restaurace zvýrazněné obrázky Josefa Lady. V tomto restaurantu se dokonale prolíná tradice české hospody s možností moderní zábavy při sledování sportovních přenosů na velkoplošné obrazovce.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Krásná a nenápadná hospudka,která nas mile překvapila svým prostředím i dobrým jídlem s rychlou a perfektní obsluhou.Plzeň z tanku byla vynikající i když za 40kč.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Přišli jsme spíše ze zvědavosti a byli jsme mile překvapeni. Po celou dobu velice milá servírka nás usadila ke stolu, po chvíli nám donesla steak s oblohou, hranolky a salát. Moc jsme si pochutnali.
Švejk restaurant Praha Strašnice
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Personal vstřícný ( musi se otáčet - hospoda plná, sedíme v její nekuřácké polovině ) paní nám přinesla velký tác s upečenou kachnou spolu s knedlíky a zelím:)) bomba! Jídlo skvělé, hospoda útulná, zvenku jsem měl trochu obavy :) Děkujeme!
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO