Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 70 %    hodnoceno 33x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Švejk restaurant Praha Strašnice

Přijměte pozvání do Švejk restaurantu v Praze Strašnicích, kde vás uvítá prostředí klasické české restaurace zvýrazněné obrázky Josefa Lady. V tomto restaurantu se dokonale prolíná tradice české hospody s možností moderní zábavy při sledování sportovních přenosů na velkoplošné obrazovce.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Šli jsme do této restaurace již po několikáté a nikdy nás nezklamali. Paličky byly vynikající, měkké, dobře ochucené, hranolky a zeleninový salát také. Obsluha je milá, ochotná, prostředí příjemné. Přijdeme zase.
Švejk restaurant Praha Strašnice
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Přišli jsme na tatarský biftek a těšili jsme se. Hezky nás přivítali hned u vchodu a usadili. Po chvíli nám vrchní přinesl jídlo a my se dali do míchání. Výsledek byl velice dobrý. Chutný tatarák a skvělé topinky. Byli jsme spokojeni.
Švejk restaurant Praha Strašnice
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Minule bylo jídlo přesně to co jsme měli objednané. Dnes porce o dost menší, o salát, který byl v ceně, jsem si musela říci. Zákusek pak přinesli okamžitě. Minule spokojenost, dnes bohužel. Doporučuji tak na klasickou večeři, ale na oslavu bych sem nešla
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO