Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Švejk restaurant Malostranská pivnice

Přehled hodnocení
76% celkově
67% personál
71% prostředí
62% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 3x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tato restaurace se na první pohled tváří jako pro cizince, ale má velmi přijatelné ceny a poctivou českou kuchyni, pivko za rozumnou cenu na to v jaké lokalitě je, prostředí čisté a personál ochotný, doporučuji!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Posledních 5 let restaurace upadá. I kdyz snížili ceny (oproti těm pred 5 lety) stále to jídlo stojí za prd. Žebra chutnala jako párek a obecně i kdyz se snažili nebyl to dobrý zážitek. Co by pomohlo? Pivo dobré takze mozna jiný kuchař? Žebra musí chutnat (vyzkoušejte konkurenci Kozlovnu na Smichově a jejich zebra).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemně vypadající pivnice ideální pro posezení s přáteli u piva. Jídlo bylo také chutné. Jedinou výtku mám k obsluze, která místy působila zmateně, ale jinak bylo vše v pořádku.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Pohodové posezení na zahrádce pod vrbou. Pivo nepřekvapilo - tradičně skvělé. Co mě velmi překvapilo, byla vysoká úroveň personálu - ochotní, vstřícní, usměvaví a navíc i netušeně jazykově fundovaní. Děkujeme - jen tak dál!
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
O rezervaci nikdo nevěděl :-( Prestože byla od restu potvrzena. Snaha personalu dopatrat se kam se rezervace podela byla nulova.protože měli volno poslali mě někam si sednout:-( pivo a Tatarak ok ale příště se vyhnu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO