Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 67 %     hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Švejk restaurant Malostranská pivnice

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Prostředí restaurace bylo velmi příjemné. Jedná se turistickou lokalitu. Jídlo bylo výborné, Černý kozel taky. Na stole jsou k dispozici preclíky hezky naaranžované. Velmi mě zklamalo, že na konci na účtu byly namarkované. V dnešní době vrchol drzosti.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Pivo natočené na míru. Vývar horký, silný a dobrý. Moravský vrabec dobrý, plněné knedlíky prý také. Já měl svíčkovou. Oceňuju, že knedlíky byly domácí, nikoli takové ty kupované papírové. Omáčka patřila k těm tmavým a byla přesolená. Maso bohužel tuhé. Knedlík oschlý. Ale když se člověk prochází po malé straně, je to stejně fajn volba v poměru výkon a cena.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Nám se tady líbí lokalita a prostředí, atmosféra a dobré pivo, personál je tu hrozně zpruzenej, asi z těch cizinců, jídlo je dobré, ale není to tady úplně o kuchyni, spíš o tom prostředí a pivu.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tato restaurace se na první pohled tváří jako pro cizince, ale má velmi přijatelné ceny a poctivou českou kuchyni, pivko za rozumnou cenu na to v jaké lokalitě je, prostředí čisté a personál ochotný, doporučuji!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Posledních 5 let restaurace upadá. I kdyz snížili ceny (oproti těm pred 5 lety) stále to jídlo stojí za prd. Žebra chutnala jako párek a obecně i kdyz se snažili nebyl to dobrý zážitek. Co by pomohlo? Pivo dobré takze mozna jiný kuchař? Žebra musí chutnat (vyzkoušejte konkurenci Kozlovnu na Smichově a jejich zebra).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemně vypadající pivnice ideální pro posezení s přáteli u piva. Jídlo bylo také chutné. Jedinou výtku mám k obsluze, která místy působila zmateně, ale jinak bylo vše v pořádku.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Pohodové posezení na zahrádce pod vrbou. Pivo nepřekvapilo - tradičně skvělé. Co mě velmi překvapilo, byla vysoká úroveň personálu - ochotní, vstřícní, usměvaví a navíc i netušeně jazykově fundovaní. Děkujeme - jen tak dál!
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
O rezervaci nikdo nevěděl :-( Prestože byla od restu potvrzena. Snaha personalu dopatrat se kam se rezervace podela byla nulova.protože měli volno poslali mě někam si sednout:-( pivo a Tatarak ok ale příště se vyhnu.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO