Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Švejk restaurant Malostranská pivnice

Švejk restaurant "Malostranská pivnice" se nachází v historickém centru Malé strany Na Kampě nedaleko Karlova mostu v blízkosti muzea France Kafky v ulici Cihelná 3, Praha 1.

Tato restaurace je proslulá nejen svou typickou českou atmosférou ve stylu staročeské pivnice, ale i svým "Plzeňským" pivem výtečné kvality tankového piva a tradiční českou i mezinárodní kuchyní.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tato restaurace se na první pohled tváří jako pro cizince, ale má velmi přijatelné ceny a poctivou českou kuchyni, pivko za rozumnou cenu na to v jaké lokalitě je, prostředí čisté a personál ochotný, doporučuji!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Posledních 5 let restaurace upadá. I kdyz snížili ceny (oproti těm pred 5 lety) stále to jídlo stojí za prd. Žebra chutnala jako párek a obecně i kdyz se snažili nebyl to dobrý zážitek. Co by pomohlo? Pivo dobré takze mozna jiný kuchař? Žebra musí chutnat (vyzkoušejte konkurenci Kozlovnu na Smichově a jejich zebra).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemně vypadající pivnice ideální pro posezení s přáteli u piva. Jídlo bylo také chutné. Jedinou výtku mám k obsluze, která místy působila zmateně, ale jinak bylo vše v pořádku.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO