Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 67 %     hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Švejk restaurant Malostranská pivnice

Švejk restaurant "Malostranská pivnice" se nachází v historickém centru Malé strany Na Kampě nedaleko Karlova mostu v blízkosti muzea France Kafky v ulici Cihelná 3, Praha 1.

Tato restaurace je proslulá nejen svou typickou českou atmosférou ve stylu staročeské pivnice, ale i svým "Plzeňským" pivem výtečné kvality tankového piva a tradiční českou i mezinárodní kuchyní.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Prostředí restaurace bylo velmi příjemné. Jedná se turistickou lokalitu. Jídlo bylo výborné, Černý kozel taky. Na stole jsou k dispozici preclíky hezky naaranžované. Velmi mě zklamalo, že na konci na účtu byly namarkované. V dnešní době vrchol drzosti.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Pivo natočené na míru. Vývar horký, silný a dobrý. Moravský vrabec dobrý, plněné knedlíky prý také. Já měl svíčkovou. Oceňuju, že knedlíky byly domácí, nikoli takové ty kupované papírové. Omáčka patřila k těm tmavým a byla přesolená. Maso bohužel tuhé. Knedlík oschlý. Ale když se člověk prochází po malé straně, je to stejně fajn volba v poměru výkon a cena.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Nám se tady líbí lokalita a prostředí, atmosféra a dobré pivo, personál je tu hrozně zpruzenej, asi z těch cizinců, jídlo je dobré, ale není to tady úplně o kuchyni, spíš o tom prostředí a pivu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO