Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Švejk Restaurant Knížecí dvůr

Restaurace Knížecí dvůr patřící do sítě restaurací Švejk. Ve světě přesyceném informacemi fungují dnes nejlépe dobou prověřené a stále živé symboly. V českém prostředí k nim bezpochyby patří Praha s panoramatem Hradčan, hudba Antonína Dvořáka či Leoše Janáčka a také literatura - Franz Kafka či Jaroslav Hašek, přesněji řečeno dobrý voják Švejk. Interiér této je dokonale řemeslně zpracovaný, připomínající obrázky Josefa Lady. Typická česká kuchyně, řada českých specialit, výborné pivo Vše jsou to ryze české originály. zkrátka "to nejlepší" z Čech. Kromě kuchyně a piva prezentují restaurace Švejk další produkty českých firem, známých ve světě - český porcelán, nabýtek TON a další české výrobky.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klasika co neublizi. Trochu delsi cekani, ale obsluha je ochotna. Jidlo bylo chutne, ceny na umisteni, ok. Prostredi je ciste a prijemne. Zbytecne velky jidelni listek, ale to je muj nazor.
Švejk Restaurant Knížecí dvůr Švejk Restaurant Knížecí dvůr
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO