Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Švejk Restaurant Loket

Franchisingová síť Švejk Restaurant uvedla za 12 let svého působení do provozu již 46 restaurací, v letošním roce k nim přibudou další. V historické atmosféře restaurací z období vznikajícího českého státu nabízejí svým návštěvníkům po celé České republice přesně to, na co si potrpěl i autor příběhů o Švejkovi Jaroslav Hašek, tedy vynikající staročeskou kuchyni a pivo Pilsner Urquell. Tvůrci Švejk Restaurantu při tvorbě image restaurace vsadili na prověřené ikony české historie. Dokonale řemeslně zpracovaný interiér ve stylu staropražské secese, vitráže podle obrázků Josefa Lady a prémiový ležák Pilsner Urquell. To jsou ryzí české originály, kterými zaujme každý Švejk Restaurant. Švejk Restaurant je projekt, který představuje "to nejlepší" z Čech, kromě kuchyně a piva jsou to i další produkty českých firem, známých ve světě.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Už máme vyzkoušeno, vždy jsme byli spokojeni. Velmi ochotná a vtipná obsluha, plzeň a vepřové koleno bylo super, možná by o víkendu mohlo být otevřeno déle než do 22:00 / v době prázdnin/
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Z venku nas zvala cedule na svíčkovou. Bohužel uvnitř uz nám bylo sděleno ze hotovky nejsou. Wc bylo bohuzel citit hned za vchodem. Misto pecenych brambor byly brambory fritovane a maso friťákem prošlo také. Číšník si celou dobu psal sms nebo obědval. Už tam nepůjdeme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO