Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Svatovavřinecký dvůr

V restauraci na Vás dýchne atmosféra stále zelené ostrovní země - Irska. Kromě krásného prostředí tu na Vás rovněž čeká výtečná kuchyně, speciality, denní menu. V restauraci najdete kuřáckou i nekuřáckou část, salónek, oddělené prostory pro Vaše soukromí. Ve všední dny, nabízí bohatý výběr poledního menu, ale i nejrůznějších specialit. Kuchyni zaměřují jak na tradiční českou, ale i zahraniční, speciality nejrůznějšího druhu, pivní speciality, dětská jídla, saláty, bezmasá jídla, steaky, ryby, atd. Nabízí větší výběr piv z přibližně 8 malých pivovarů.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Obědy. které jsme si rezervovali, byly přpraveny velmi dobře a moc nám chutnaly. Jen jsme museli delší dobu čekat na obsloužení. Taky by neškodilo v současné zimě trochu víc zatopit.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO