Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 15x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Svatováclavský restaurant

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restaurant byl v tuto dobu dosti zaplněn a tak jedinou výtkou je, že jsme dosti dlouho čekali na jídlo. Jelikož jsme ale nikam nespěchali, tak nám to ani nevadilo.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Tatarak byl drive dobry, lepsi nez u Drapala ted se ale zmenil k horsimu, rekl bych prumerny. Navic zaviraji ve 22 hodin, coz je dost brzy.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuhle restaruraci jsem už několikrát navštívil. Je úžasně opravena na krásném historickém místě. Personál je vždy velmi příjemný, mají výborné pivo vlastní výroby a zatím všechno co jsem jedl bylo skvělé. Bohužel poslední zážitek při rodiné oslavě nás nepotěšil. Čekali jsme asi 45 min I na předkrmy a asi 60 minut na jídlo a to nebylo zdaleka plno.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Do této restaurace se nemusíte bát přivést své obchodní partnery na oběd či kávu. Prostředí staré pošty v historickém domě se proměnilo v luxusní restauraci, velmi kvalitním jídlem a profesionální obsluhou. Mohu jen doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V této restauraci jsme byli poprvé na základě doporučení známých, kteří zde byli velmi spokojeni. Musím říct, že měli pravdu, personál byl velice milý, prostředí krásné a jídlo excelentní.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tuto restauraci jsme si vybrali pro rodinný sobotní oběd a velmi mile nás překvapila. Svíčková byla zřejmě nejlepší, kterou jsme kdy kde měli (a že jsme jich už snědli :) ) Dalším výborným jídlem bylo houbové rizoto s lanýžovým nádechem, za prvé bylo vynikající a za druhé bylo unikátní, opravdu jídlo na které si zajdete speciálně do této restaurace. Prostředí je nádherné a slečna, která nás obsluhovala byla velmi milá, moc děkujeme za příjemný sobotní oběd:)
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Velmi krásné prostředí. Dnes výběr z denního menu mezi Smaženým řízkem a Hovězím po Burgundsku. Zvolili jsme hovězí, ale byly jsme velmi zklamané. Maso bylo velmi tuhé. Myslím, že na takovouto restauraci by si měli kuchaři dát více záležet. Karlovarské knedlíky byly dobré, ale od ohřívání oslizlé - až mokré.
Svatováclavský restaurant Svatováclavský restaurant
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Velmi krásné prostředí nové restaurace, ale to je bohužel jediné plus. Jídlu z denního menu nebylo moc dobré. Hovězí po Burgundsku. Maso velmi "žvýkavé" tuhé. A co se polévky týče, též nic moc - Zeleninový krém s krutony, byla bez chutě. Asi jsem od této nóbl restaurace očekávala více!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci jsem navštívila s přáteli a dali jsme si jídlo z denního menu. Prostředí je velmi krásné a klidné, přesto že je prakticky v centru města. Velmi mne překvapila milá obsluha a voda z karafy zdarma. To se ve většině restaurací nevidí. Mohu jen doporučit.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO