Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Svatováclavský restaurant

Přehled hodnocení
87% celkově
89% personál
95% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 5x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Do této restaurace se nemusíte bát přivést své obchodní partnery na oběd či kávu. Prostředí staré pošty v historickém domě se proměnilo v luxusní restauraci, velmi kvalitním jídlem a profesionální obsluhou. Mohu jen doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V této restauraci jsme byli poprvé na základě doporučení známých, kteří zde byli velmi spokojeni. Musím říct, že měli pravdu, personál byl velice milý, prostředí krásné a jídlo excelentní.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tuto restauraci jsme si vybrali pro rodinný sobotní oběd a velmi mile nás překvapila. Svíčková byla zřejmě nejlepší, kterou jsme kdy kde měli (a že jsme jich už snědli :) ) Dalším výborným jídlem bylo houbové rizoto s lanýžovým nádechem, za prvé bylo vynikající a za druhé bylo unikátní, opravdu jídlo na které si zajdete speciálně do této restaurace. Prostředí je nádherné a slečna, která nás obsluhovala byla velmi milá, moc děkujeme za příjemný sobotní oběd:)
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Velmi krásné prostředí. Dnes výběr z denního menu mezi Smaženým řízkem a Hovězím po Burgundsku. Zvolili jsme hovězí, ale byly jsme velmi zklamané. Maso bylo velmi tuhé. Myslím, že na takovouto restauraci by si měli kuchaři dát více záležet. Karlovarské knedlíky byly dobré, ale od ohřívání oslizlé - až mokré.
Svatováclavský restaurant Svatováclavský restaurant
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Velmi krásné prostředí nové restaurace, ale to je bohužel jediné plus. Jídlu z denního menu nebylo moc dobré. Hovězí po Burgundsku. Maso velmi "žvýkavé" tuhé. A co se polévky týče, též nic moc - Zeleninový krém s krutony, byla bez chutě. Asi jsem od této nóbl restaurace očekávala více!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci jsem navštívila s přáteli a dali jsme si jídlo z denního menu. Prostředí je velmi krásné a klidné, přesto že je prakticky v centru města. Velmi mne překvapila milá obsluha a voda z karafy zdarma. To se ve většině restaurací nevidí. Mohu jen doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Výborné jídlo, opravdu krásný interiér, rychlost, ochota personálu, mohu jen a jen doporučit! Veronika
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Odpolední oběd - steak, grilovaná zelenina, brambory, výborná káva a dezert. Pivní zmrzlina je moc zajímavá a dobrá, doporučuji ochutnat. Určitě doporučuji, moc hezké prostředí a profi personál. Moc se nám líbilo.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO