Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Svatováclavský restaurant

Svatováclavský restaurant byl vytvořen v nádherné neorenesanční budově. Takto je laděný interiér. Když se zde usadíte, můžete z oken pozorovat a vychutnávat atmosféru historických domů a jeho okolí. Restaurace je zaměřena na středoevropskou kuchyni s hlavním důrazem na čerstvost a rozmanitost sezónních surovin. Můžete si nechat ke každému chodu doporučit nejvhodnější víno, klidně jen po skleničkách. Svatováclavský restaurant nabízí příjemnou atmosféru, gastronomické zážitky, kvalitní servis a soukromí v elegantním prostředí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Do této restaurace se nemusíte bát přivést své obchodní partnery na oběd či kávu. Prostředí staré pošty v historickém domě se proměnilo v luxusní restauraci, velmi kvalitním jídlem a profesionální obsluhou. Mohu jen doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V této restauraci jsme byli poprvé na základě doporučení známých, kteří zde byli velmi spokojeni. Musím říct, že měli pravdu, personál byl velice milý, prostředí krásné a jídlo excelentní.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO