Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 15x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Svatováclavský restaurant

Svatováclavský restaurant byl vytvořen v nádherné neorenesanční budově. Takto je laděný interiér. Když se zde usadíte, můžete z oken pozorovat a vychutnávat atmosféru historických domů a jeho okolí. Restaurace je zaměřena na středoevropskou kuchyni s hlavním důrazem na čerstvost a rozmanitost sezónních surovin. Můžete si nechat ke každému chodu doporučit nejvhodnější víno, klidně jen po skleničkách. Svatováclavský restaurant nabízí příjemnou atmosféru, gastronomické zážitky, kvalitní servis a soukromí v elegantním prostředí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restaurant byl v tuto dobu dosti zaplněn a tak jedinou výtkou je, že jsme dosti dlouho čekali na jídlo. Jelikož jsme ale nikam nespěchali, tak nám to ani nevadilo.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Tatarak byl drive dobry, lepsi nez u Drapala ted se ale zmenil k horsimu, rekl bych prumerny. Navic zaviraji ve 22 hodin, coz je dost brzy.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuhle restaruraci jsem už několikrát navštívil. Je úžasně opravena na krásném historickém místě. Personál je vždy velmi příjemný, mají výborné pivo vlastní výroby a zatím všechno co jsem jedl bylo skvělé. Bohužel poslední zážitek při rodiné oslavě nás nepotěšil. Čekali jsme asi 45 min I na předkrmy a asi 60 minut na jídlo a to nebylo zdaleka plno.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO