Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Svatováclavský restaurant

Svatováclavský restaurant byl vytvořen v nádherné neorenesanční budově. Takto je laděný interiér. Když se zde usadíte, můžete z oken pozorovat a vychutnávat atmosféru historických domů a jeho okolí. Restaurace je zaměřena na středoevropskou kuchyni s hlavním důrazem na čerstvost a rozmanitost sezónních surovin. Můžete si nechat ke každému chodu doporučit nejvhodnější víno, klidně jen po skleničkách. Svatováclavský restaurant nabízí příjemnou atmosféru, gastronomické zážitky, kvalitní servis a soukromí v elegantním prostředí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci jsem navštívila s přáteli a dali jsme si jídlo z denního menu. Prostředí je velmi krásné a klidné, přesto že je prakticky v centru města. Velmi mne překvapila milá obsluha a voda z karafy zdarma. To se ve většině restaurací nevidí. Mohu jen doporučit.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Výborné jídlo, opravdu krásný interiér, rychlost, ochota personálu, mohu jen a jen doporučit! Veronika
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Odpolední oběd - steak, grilovaná zelenina, brambory, výborná káva a dezert. Pivní zmrzlina je moc zajímavá a dobrá, doporučuji ochutnat. Určitě doporučuji, moc hezké prostředí a profi personál. Moc se nám líbilo.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO