Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Svatováclavský restaurant

Svatováclavský restaurant byl vytvořen v nádherné neorenesanční budově. Takto je laděný interiér. Když se zde usadíte, můžete z oken pozorovat a vychutnávat atmosféru historických domů a jeho okolí. Restaurace je zaměřena na středoevropskou kuchyni s hlavním důrazem na čerstvost a rozmanitost sezónních surovin. Můžete si nechat ke každému chodu doporučit nejvhodnější víno, klidně jen po skleničkách. Svatováclavský restaurant nabízí příjemnou atmosféru, gastronomické zážitky, kvalitní servis a soukromí v elegantním prostředí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V této restauraci jsme byli poprvé na základě doporučení známých, kteří zde byli velmi spokojeni. Musím říct, že měli pravdu, personál byl velice milý, prostředí krásné a jídlo excelentní.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tuto restauraci jsme si vybrali pro rodinný sobotní oběd a velmi mile nás překvapila. Svíčková byla zřejmě nejlepší, kterou jsme kdy kde měli (a že jsme jich už snědli :) ) Dalším výborným jídlem bylo houbové rizoto s lanýžovým nádechem, za prvé bylo vynikající a za druhé bylo unikátní, opravdu jídlo na které si zajdete speciálně do této restaurace. Prostředí je nádherné a slečna, která nás obsluhovala byla velmi milá, moc děkujeme za příjemný sobotní oběd:)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO