Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 13x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Svatováclavský pivovar

Stylová restaurace s vlastním pivovarem je situována v přízemí budovy v historickém centru města u Katedrály sv. Václava. Srdcem pivovaru je měděná varna, přezdívaná „Golem“, kde probíhá přímo před očima hostů první fáze výroby piva – vaření. Proces pak pokračuje ve sklepích pivovaru kvašením a zráním. Možnost uspořádání firemních a soukromých akcí, večírků, svateb a rautů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Již druhá návštěva při cestě do krásné Olomouce. Moc příjemné prostředí, vlastní pivo. Vyzkoušen telecí řízek s lehkým bramborovým salátem. Jedna hvězdička dolů, poněvadž mi přišel více vysušený.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, ochotná a milá obsluha, moc dobré jídlo. Škoda, že piva, za kterými sem člověk jde hlavně, nejsou v porovnání s místní konkurencí (Riegrovka, Chomout) až tak excelentní.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pokaždé, když z pivovaru odcházím, jsem velmi spokojen. Jediné co je škoda, je špatná akustika místa, kdy při plném obsazení neslyšíte vlastního slova.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO