Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotografie
Na mapě

Informace Restaurace Svatojánská Rotunda

Restaurace Rotunda leží v místech, kde si atmosféra podává ruku se špičkovým kulinářským uměním mistrů kuchařů, máte jedinečnou možnost ochutnat steaky připravené na mnoho způsobu.
Jako zpestření a rozšíření stálého jídelního lístku připravují také zajímavé sezónní nabídky vybraných pokrmů, které jsou připravovány s profesionální péči. Vinotéka splní přání i toho nejnáročnějšího hosta, výběrem moravských vín z Lechovických sklepů, ale i mezinárodně známých vinných destinací. V letních měsících je provoz rozšířen o venkovní posezení. Dětský koutek a dětské menu ocení zajisté nejedni rodiče. Snadná dostupnost a možnost parkování je jednoznačným plusem. Možnost pořádání svateb, promocí a dalších společenských akcí.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba