Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 23x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Suzie's Steak pub

Přehled hodnocení
87% celkově
87% personál
79% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 11x
4 9x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Obsluha príjemná, ale v reštaurácii bola pomerne zima, takže preto tá hviezdička za prostredie dole. Jedlo bolo dobré, cenovo primerané. Plzeň dobrá aj dobre načapovaná.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Byla to má druhá návštěva a s jídlem jsme byli vždycky spokojeni. Na druhou stranu dojem kazí velmi zkostnatělé reakce na naše požadavky. Cokoliv mimo menu je problém. Například domácí limonádu mají pouze v množství 1l, menší si dát nemůžete, ani když jste sami, to stejné rozlévané víno, které byste prvně rádi ochutnali, než jej budete pít celý večer - ale jednu deci také nelze prodat, musíte si dát dvě. Navíc jsme byli usazeni ke stolu u dveří, což nám taky večer nezpříjemnilo. Jídlo fajn, ale jinak spíše slabší.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace Suzie's Steak pub Restaurace Suzie's Steak pub
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili s přáteli na základě dobrých zkušeností z pizzerie Suzie's v Brně na Údolní. Prostředí je pěkné, porce jsou obrovské (možná až moc), líbil se nám i přímý výhled do kuchyně, která je otevřená - seděli jsme hned vedle, ale žádné výpary jsme necítili.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto provozovnu jsme navštívili poprvé, prostředí zůstalo po Tankovně stejné, ovšem jídlo a servis byl nad očekávání. Dali jsme si boršč, který hodnotím nadprůměrně, a trio tataráků, sýrový bychom oželeli, ale ostatní byly výborné.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Druhý podnik společnosti Suzies v Brně udělaný z bývalé Tankovny. Zachovány zůstal interiér a dobrá tanková Plzeň, nové je výborné Suzies jídlo. Sice o něco málo dražší, ale zato výborné a obrovské porce.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Pěkná čistá pivnice, nabízí různé varianty jídel, vybere si každý. Dali jsme si trio tataráčků - sýrový, hovězí a lososový. Všechny výborné, byli jsme spokojeni. K tomu Plzeň a řezáček a super. Jediné, co bych vytkla, jsou výpary z kuchyně, kazí vzduch.
Restaurace Suzie's Steak pub
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Nedávno mě zarazilo, že v bývalé Tankovně je narváno i v Po večer, vlastně jsem si v ten moment ani neuvědomila, že už to není Tankovna a dnes večer osobní návštěvou zjistila, že již dokonce od ledna. Bylo opět plno a převážně na studenty to nevypadalo, usoudila jsem tedy, že to musí být tím chutným jídlem v mega porcích a tradičně výborným tankovým pivem.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Žebra sušší, steak luxusní, tanková plzeň excelentní ale obsluha místy pomalá, venkovni stoly z osb desek = triska, ale ten steak vynahradil téměř vše:-) (i pohled na kuchaře který otevíral krabici smetany zubama:-)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
V suzies steak pub se nám velice líbilo, velmi pekna zahradka, mila obsluha, ktera sice byla trochu zmatena pri rezervaci, vubec nevedeli co je to restu a rezervace zde nebyla, nastetsi se uvolnili mista na zahradce, to byl asi jediny zadrhel. Jinak jidlo naprosto bajecne.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO