4 fotky

Restaurace Suzie's Steak pub

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Suzie's Steak pub

Ve velmi stylovém nekuřáckém prostředí nabízí 100 míst k sezení, v letních měsících ještě navíc venkovní zahrádku s kapacitou 80 osob. Těšte se na báječné steaky a plzeňské pivo z tanku. Jako doplněk nabízí Cider Kingswood, podávaný na ledu s plátkem čerstvého jablka. V otevřené kuchyni můžete sledovat kuchaře při přípravě štavnatých steaků na lávovém grilu, ochutnejte i jídla tradiční české kuchyně a mnoho specialit k pivu, např. domácí utopence, domácí nakládaný hermelín se švestkami a vlašskými ořechy, žebírka a křídla v domácí barbecue marinádě, selečí a jehněčí kolínko nebo trio tataráčků čerstvě připravených zdejším šéfkuchařem. Díky velkému plátnu (3m) je podnik vhodným místem ke sledování sportovních přenosů.
Interiér restaurace přímo vybízí k pořádání firemních večírků, rautů, promocí, oslav narozenin apod.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 2
  • Prostředí: 4

Tento podnik nás hodně zklamal, kvalitě Suzies na Údolní se ani nepřibližuje. Byli jsme tu sice jen na poledním menu, kde se dá horší kvalita pochopit, ale kuřecí burger který jsme dostali byl opravdu tragický. Že bylo maso mleté budiž, ale úplně studené, u některých burgerů nedodělané, bez chuti a když kuchaři došel deklarovaný čedar, tak se tím vůbec netrápil. Nebýt té poměrně dobré briošky a bbq omáčky na hranolky, tak jsme jídlo pravděpodobně vrátili. Navíc obsluha na půl stolu zapomněla a nosila nám jídlo nadvakrát, špinavé talíře nám nechala na stole dokud jsme neodešli a objednat si druhé pivo se nám taky nepodařilo. Chtěla bych věřit, že se jednalo o výjimečnou situaci a zejména v mimo obědové době jídlo stojí za to, tak třeba tomu dáme někdy ještě druhou šanci.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace