10 fotek

Restaurace Sushi Ya

Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Sushi Ya

V restauraci Sushi Ya ochutnáte jedno z nejlepších sushi v Brně. Pestré menu v asijském stylu nabízí i tradiční pikantní polévky, saláty, rybí a masové speciality nebo dary moře. Řídí se tu mottem: Vaše radost je i naše radost.

Sushi Ya sídlí kousek od legendárního klubu Fléda. Všechny pokrmy tu připravují z těch nejčerstvějších surovin. Každý všední den je k mání výhodné polední menu. Podnik nabízí i široký výběr vín z Moravy, Itálie, Francie a dalších zemí.

Interiér laděný do modré barvy je luxusní a útulný zároveň. Čistý a moderní design skvěle poslouží pro business jednání i romantiku ve dvou.

Zobrazit více
  • +4

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 2
  • Prostředí: 3

Restauraci jsem navštívil během pracovní cesty do Brna (snažil jsem se najít sushi restauraci v okolí hotelu). Dojem z návštěvy restaurace byl rozpačitý. Hlavním záporem byly dvě sice se snažící ale svou profesi nezvládající servírky - např. po příchodu jsem téměř pět minut jen seděl a čekal na jídelní lístek. Obě vypadaly jako by měly trému a nebyly schopné výraznější komunikace. Naopak sushi bylo nadprůměrně dobré, ale přesto si myslím, že jeho kvalita neodpovídala cenové úrovni restaurace zejména v kontextu kvality obsluhy. Na začátku mne překvapila miso polévka podávaná do klasického hlubokého talíře (na druhou stranu - proč ne?). Celkový dojem při odchodu byl tedy značně nejednoznačný.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace