Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 13x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Sushi Ya

V restauraci Sushi Ya ochutnáte jedno z nejlepších sushi v Brně. Pestré menu v asijském stylu nabízí i tradiční pikantní polévky, saláty, rybí a masové speciality nebo dary moře. Řídí se tu mottem: Vaše radost je i naše radost.

Sushi Ya sídlí kousek od legendárního klubu Fléda. Všechny pokrmy tu připravují z těch nejčerstvějších surovin. Každý všední den je k mání výhodné polední menu. Podnik nabízí i široký výběr vín z Moravy, Itálie, Francie a dalších zemí.

Interiér laděný do modré barvy je luxusní a útulný zároveň. Čistý a moderní design skvěle poslouží pro business jednání i romantiku ve dvou.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Restauraci jsem navštívil během pracovní cesty do Brna (snažil jsem se najít sushi restauraci v okolí hotelu). Dojem z návštěvy restaurace byl rozpačitý. Hlavním záporem byly dvě sice se snažící ale svou profesi nezvládající servírky - např. po příchodu jsem téměř pět minut jen seděl a čekal na jídelní lístek. Obě vypadaly jako by měly trému a nebyly schopné výraznější komunikace. Naopak sushi bylo nadprůměrně dobré, ale přesto si myslím, že jeho kvalita neodpovídala cenové úrovni restaurace zejména v kontextu kvality obsluhy. Na začátku mne překvapila miso polévka podávaná do klasického hlubokého talíře (na druhou stranu - proč ne?). Celkový dojem při odchodu byl tedy značně nejednoznačný.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
The food was very tasty and very fresh, the service was extremely nice, professional and speaking English. The interior very cozy and pleasant. I would defnitely recommend this sushi restaurant!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO