Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 53x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sushi Upgrade

Přehled hodnocení
85% celkově
87% personál
78% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 22x
4 25x
3 5x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Standardně velmi dobré sushi i servis a klidné prostředí...
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, opravdu milý číšník. Snad 1.restaurace, kde místo papírového jídelního lístků dostanete do ruky tablet. Jediný problém je v tom, že si vše prohkednete a vyberete, ale objednat musíte stejně u číšníka. A přitom není nic jednoduššího, než spravovat "kosik" s objednávkou přímo právě v tom tabletu. Pak tedy postrádám celý účel tabletu. Jídlo výborne a prostředí milé. Doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Sushi výborne, nezklamalo, pan číšník bezkonkurenční, naprostá spokojenost s rwstauraci a příjemné a hlavně klidne prostředí. Výborné zelené čaje a domácí zázvorova limonáda. Cena nás překvapila mile, na to, že jsme v centru Prahy. Takže celkově naprostá spokojenost, jen jediná negativní věc, že otevírací doba je pouze do 22:00. Nakonec jsme nezůstali jediní, tak pan číšník pretahnul a nevyhodil nás a dokonce nabídl i dezert, ale raději bych, aby měli alespoň do 22 hod.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Polevka Ebi / Tom Yam je zde jina nez v beznych thajskych restauracich, nikdy nezklame. Nudle s lososem velmi poctiva porce lososa. Davat si lososa v sushi restauraci je vzdy vyborna volba.
Restaurace Sushi Upgrade Restaurace Sushi Upgrade
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vyborne jidlo, prijemna obsluha, vse za pratelske ceny.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsme navštívily přes oběd, vyzkoušela jsem nabídku sushi z obědového menu a byla jsem naprosto spokojená. Prostředí je příjemné, restaurace je trochu zastrčená, moc lidí o ní asi neví, tak je tam příjemný klid i takhle přes oběd.
Restaurace Sushi Upgrade
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Malinke, ale moc utulne misto. Moc prijemna obsluha. Objednava se pres tablet. Objednali jsme si polevky a sushi set. Polevka dobre dochucena a ryby na sushi cerstve. Doporucuji tempura maki s Philadelphia syrem a lososem
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Prostředí mne mile překvapilo. Řekla bych, že recenze a fotky na Restu popisují prostředí hůře než skutečně je. Mě se v restauraci moc líbilo. Je zde čisto a překvapila mě kvalita surovin. Sushi je zde opravdu na jiné úrovni než na running. S přítelem jsme platili za předkrm, celý tác sushi (už jsme nemohli) a dvě japonská piva necelých 800 Kč. Jediné mínus je jejich objednávkový tablet, který prostě nejde ovládat. Uvítala bych normální papírové menu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tato sushi restaurasse nás opravdu velmi mile překvapila. Bez Restu bychom si jí ani nevšimli a byla by to škoda. Velmi dobré sushi všech možných variant za překvapivě vstřícné ceny. Rádi se znovu vrátíme.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO