Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 53x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sushi Upgrade

V restauraci Sushi Upgrade v Opletalově ulici (Praha) si můžete vychutnat výborné sushi a další japonské a také asijské speciality za rozumné ceny, v jednoduše řešeném interiéru a s příjemnou obsluhou.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Standardně velmi dobré sushi i servis a klidné prostředí...
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, opravdu milý číšník. Snad 1.restaurace, kde místo papírového jídelního lístků dostanete do ruky tablet. Jediný problém je v tom, že si vše prohkednete a vyberete, ale objednat musíte stejně u číšníka. A přitom není nic jednoduššího, než spravovat "kosik" s objednávkou přímo právě v tom tabletu. Pak tedy postrádám celý účel tabletu. Jídlo výborne a prostředí milé. Doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Sushi výborne, nezklamalo, pan číšník bezkonkurenční, naprostá spokojenost s rwstauraci a příjemné a hlavně klidne prostředí. Výborné zelené čaje a domácí zázvorova limonáda. Cena nás překvapila mile, na to, že jsme v centru Prahy. Takže celkově naprostá spokojenost, jen jediná negativní věc, že otevírací doba je pouze do 22:00. Nakonec jsme nezůstali jediní, tak pan číšník pretahnul a nevyhodil nás a dokonce nabídl i dezert, ale raději bych, aby měli alespoň do 22 hod.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO