Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Sushi-Miomi restaurant Zlín

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Při využítí voucheru ze Slevomatu špatná zkušenost. Jídlo bylo oproti minulým návštěvám nachystáno rychle, personál byl také rychlejší než obvykle, slibované ingredience ale neměli, takže dodali levnější a méně chutnou alternativu jednoho druhu sushi. Maki sushi bylo poloviční, než slibované na obrázku a ještě donesli okraje sushi místo plnohodnotného kousku. Nutno podotknout, že v každé kvalitní sushi restauraci se okraje vyhazují a nejsou určeny ke konzumaci zákazníkem. Velké zklamání, protože restaurace byla dřív výborná.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Doporučuji???? Jediné sushi ve Zlíně. Mnozí nemohou srovnávat. Prostředí normální, kuchaři standard - FAST food, obsluha mizerná. Kdo ma možnost cestovat do Brna nebo Prahy, kde si vybere sushi tak není nadšen. Naše očekávání Slevika nepřekvapilo!!!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi prijemna sushi restaurace s nove zrekonstruovanymi prostory. Delaji zde vyborne sushi, a mimo to zde naji i dobre vino. Pohodove se zde najit na obed i pokecate s prateli ve vecernich hodinach. Obsluhoval nas novy mlady cisnik, na ktereho nemuze rict kriveho slova. Vse v naprostem poradku
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Sushi klasika. Nemáme problém, ale obsuhla bohužel velice slabá. Slečna měla velmi amateský projev a zákazníkovi při pohledu na její kyselý pohled přešla na sushi chuť. Restaurace by se měla určitě zaměřit na výběr kvalitnějších zaměstnanců / brigádníků /, kteří dělají restauraci v podstatě reklamu z první ruky.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné sushi
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO