Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

5 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Sushi Oishi

Restaurace a sushi bar Sushi Oishi vám nabízí neopakovatelný výběr úžasných jídel z japonské kuchyně. Můžete si dát například vynikající sushi, Tempuru či jarní závitky. Na své si přijdou jak milovníci masa tak vegetariáni. To vše připravují jen pro Vás naši špičkoví šéfkuchaři.
Restaurace a sushi bar Sushi Oishi nabízí 25 míst k sezení v příjemném prostředí připomínající samotnou východní Asii. Příjemná obsluha se Vám postará o neopakovatelný zážitek.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 2
  • Prostředí: 4

Restauraci jsem navštívila 2x s přáteli. Přestože je restaurace v centru Prahy v blízkosti metra Náměstí Republiky, restaurace nabízí poměrně přívětivé ceny některých sushi setů. Jinak jsou ceny spíše vyšší, nicméně sushi je chuťově výborné a poctivé. Restaurace také nabízí koncept All you can eat okolo 500 Kč, který bohužel zklamal natolik, že se do restaurace na žádnou větší "žranici" nevrátím. Obsluha nám sdělila, že si můžeme objednat pouze omezené množství, dokud vše nesníme a až poté je možné si sushi přiobjednat. Nejen, že se množství v šesti lidech špatně odhadovalo (obzvlášť u all you can eat), ale hodinu po objednání jsme stále nedostali žádné jídlo a i přesto jsme si už nemohli nic doobejdnat, abychom alespoň minimalizovali dobu čekání. Jídlo jsme nakonec dostali po téměř dvou hodinách čekání, přestože jsme byli v restauraci skoro jediní. Z časových duvodů jsme si pak už další várku neobjednali. Je to škoda, sushi je chuťově výborné, ale na větší večeře nebo jidlo ve více lidech nedoporučuji. Co se týče konceptu all you can eat, člověk si užije mnohem víc running sushi, kterého je v Praze bohatý výběr a nevyhodí pětikilo do vzduchu za zklamání. Restaurace je maličká, kdo by se tam chystal, vyplatí se rezervace.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno