Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 20x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Sushi-Miomi restaurant

Přehled hodnocení
86% celkově
74% personál
88% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 8x
4 11x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Do této restaurace jsme zavítali již podruhé s přítelem. Opět bylo vše vynikající! Jejich sushi je opravdu skvělé a nabízí velmí výhodné sety, které se v Brně za takovou cenu špatně shání.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
S restauraci,jidlem i obsuhou jsme byli vzdy spokojeni. Dnes nas vsak neprijemne prekvapil spinavy stul,pomala obsluha a caj,do ktereho vam daji automaticky med,aniz by se vas zeptali. Snad to byla jen nahoda,jidlo bylo chutne.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do Miomi jsme nesli poprve a ani to nebylo poprve, kdy jsme vyuzili voucheru ze Slevomatu. Dnes si opet nebylo na co stezovat - miso, sushi i caj byly vyborne. Zase se zastavime. ;-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace nabízí příjemné a klidné prostředí a velmi chutné jídlo. Obsluha je příjemná, přesně vystihne chvilku, kdy ma být u zákazníka. Určitě se rádi vrátíme!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy jsme byli spokojeni. Velmi nám chutnají japonské dezerty, kterých jsme si tentokrát zakoupili celou krabici s sebou domů. Můžeme doporučit. Stejně tak zelený čaj s mangem, který překvapil svou chutí i velmi příjemným sladkým aroma.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Velmi hezká restaurace, klimatizovaná, problém je ale se zaparkováním, museli jsme parkovat až u Hornbachu, víc než půl kilometru, tentokrát s velmi příjemnou číšnicí, sushi jsem jedla už i lepši, ale taky horší.
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
První návštěva v Miomi Sushi. Co se týče jídla tak dobré. I když suroviny zcela bežné (losos, okurka, avokádo, kreveta), takže toho na sushi nelz moc pokazit pokud se ví jak na to. Prostředí pěkné až na hromadu reklamních letačků na stole. To prostě do sushi restaurace nepatří. Obsluha trochu tragedie. Sice ochota splnit co si přejete, ale nic víc. Pokud přesně nevíte co si dát, tak Vám moc neporadí. Co jsou zač ty japonské pálenky a která je lepší? - Nevím, něco jako vodka. Jaká jsou ta saké? - Nevím, je to z rýže. Atd. Utratili bychom více, ale nikdo nám nic nenabídl, nic nedoporučil. Pokud jsme nezavolali, nikdo si nás ani nevšiml. Tak snad příště.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Meli jsme vyber z mnoha volnych stolu, mohli jsme si vybrat pro nas nejprijemnejsi.Jidlo bylo jako vzdy skvele,certve a i Personal byl prijemny a rychly,radi se opet vratime.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO